Doporučujeme27. dubna  2017 v 08:01  

OBRAZEM: Pochoutkový rok na cestách navštívily v Jihlavě stovky lidí

Pochoutkový rok, Jihlava - Foto: Milan Kopecký

Pochoutkový rok, JihlavaFoto: Milan Kopecký

Roadshow Českého rozhlasu Pochoutkový rok dorazil na Vysočinu, do Jihlavy. Příslib kulturního programu – populárních interpretů a pochopitelně i dobrého jídla a pití přilákal stovky nadšených lidí. „To jídlo je senzační. A ta křenová omáčka,“ pochvalovala si starší oslovená paní.

Pochoutkový rok je akcí regionálních stanic Českého rozhlasu. Roadshow se zábavou, profesionálním kuchařem a řadou dalších doprovodných akcí jezdí po celé České republice. 

V Jihlavě se na pódiu vystřídal Marcel Zmožek, Josef Zoch, Jana Chládková a Jarda Hypochondr. „Melodie, zpěv i ty vaše soutěže,“ řekla Dáše Kubíkové další oslovená paní. Dáša se spolu s Patrikem Rozehnalem chopila moderátorského mikrofonu. 

Vedle dění na podiu se na jihlavském náměstí podávaly také palačinky. „Je to náročný, už jsem jich udělala kolem stovky. Nejoblíbenější náplň je jednoznačně jahodová,“ usmála se slečna Gabriela.  

V Jihlavě jsou samé Marušky 

Součástí programu byly také autogramiády všech umělců. „Já podepsal asi dvacet kartiček a je to samá Maruška. V Jihlavě jsou snad jen Marušky. V tomto městě jsem poněkolikáté a vždycky je to takhle pěkný.“ 

Rozhlasový pořad Pochoutky a také Pochoutkový rok je spjatý s moderátorem Patrikem Rozehnalem, kterého bezpochyby znáte i z pořadu Humoriáda a Hvězdné návraty. „Nádhera, paráda, davy lidí, tak to má být. Zablbli jsme si, zasoutěžili a dokonce jsme i spolu tančili na podiu, bylo to skvělé,“ řekl Dáše Kubíkové.  

Autor:  Milan Kopecký

Nové články v rubrice

 • Bystřice nad Pernštejnem: Máme pokryto!

  Vysílání Českého rozhlasu Vysočina můžete nově poslouchat kvalitně a bez rušení v Bystřici nad Pernštejnem. V ulici zvané Voldán máme vysílač s frekvencí 96,5 FM. Vysíláme tam pro město Bystřice a nejbližší okolí.

   
 • 28. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  Koupíte-li si cibule květin, pečlivě je ochraňte před mrazem

  I když jsou teploty hluboko pod bodem mrazu, zahradníci a především zahradnice, které se radují z pěstování všebarevných květin, už se chystají na svou sezónu. Je doba, kdy se nakupují různé cibule rostlin, které v...

   
 • 16. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  S virózou k lékaři nemusíte. Hlavně ji vyležte v posteli

  Na Vysočině právě řádí chřipka a některá zdravotnická zařízení zůstávají pro veřejnost uzavřená. Lidé chřipku často podceňují, v lékárně si koupí volně prodejné léky a někdy je dokonce kombinují. Co nám v takovém případě...

   

Pište, ptejte se

Pošlete svůj dotaz nebo námět
přímo do vysílacího studia.

Kraj Vysočina
  Srážky: déšť, D1-154,1
  Srážky: sněžení, D1-164,9
  Od 21.3.2018 09:00 do 10:05; v ulici Jana Masaryka v obci Jihlava; nehoda; neprůjezdný pruh, 2 havarovaná vozidla; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; 2 x OA bez zranění.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace