Doporučujeme2. ledna  2018 v 06:00  

Staňte se našimi přáteli na Facebooku

Like - Foto:  Freepik

LikeFoto:  Freepik

Kromě éteru na frekvencích 87,9FM, 90,1FM (Třebíčsko) a 96,5FM (Bystřicko) s vámi denně komunikujeme také prostřednictvím webu vysocina.rozhlas.cz a sociálního portálu Facebook. Jedná se o největší portál svého druhu na světě, který slouží ke sdílení zážitků, informací, zajímavostí a zábavy. Český rozhlas Vysočina je také jeho součástí. Snad nás v prostřední Facebooku vyhledáte.

Jste-li nováčkem, stačí se zaregistrovat na adrese www.facebook.com a můžete začít. O své soukromí se bát nemusíte. Portál umožňuje poměrně sofistikovanou ochranu a je jen na vás, koho si pustíte blíže k sobě. 

Lajk, sdílení, komentování …  

Lajk (like) je základní nástroj Facebooku. Je to projev vaší jisté náklonosti k textu nebo fotografii, kterou jste viděli. Sdílet můžete cokoli, poté to uvidí všichni vaši přátelé. Komentovat můžete také cokoli a my rádi vaše názory přetlumočíme do vysílání.  

Jak komunikovat s Českým rozhlasem Vysočina?  

Stačí dát lajk profilu ČRo Region (www.facebook.com/ceskyrozhlasvysocina), který vyhledáte přímo na Facebooku. Poté se vám námi vytvořené články zobrazí přímo na vašem profilu. 

Na Facebooku pořádáme pravidelné soutěže, zveřejňujeme fotografie a videa o lidech, kteří k vám promlouvají ve vysílání. Snažíme se vás bavit.  

Jste-li posluchači Dobrého dopoledne a zajímají vás rozhovory s našimi hosty, je možné prostřednictvím Facebooku pokládat otázky. 

Čtěte také: Český rozhlas spustil další nový VKV vysílač

Autor:  Milan Kopecký

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace