Doporučujeme2. ledna  2018 v 06:00  

Staňte se našimi přáteli na Facebooku

Like - Foto:  Freepik

LikeFoto:  Freepik

Kromě éteru na frekvencích 87,9FM, 90,1FM (Třebíčsko) a 96,5FM (Bystřicko) s vámi denně komunikujeme také prostřednictvím webu vysocina.rozhlas.cz a sociálního portálu Facebook. Jedná se o největší portál svého druhu na světě, který slouží ke sdílení zážitků, informací, zajímavostí a zábavy. Český rozhlas Vysočina je také jeho součástí. Snad nás v prostřední Facebooku vyhledáte.

Jste-li nováčkem, stačí se zaregistrovat na adrese www.facebook.com a můžete začít. O své soukromí se bát nemusíte. Portál umožňuje poměrně sofistikovanou ochranu a je jen na vás, koho si pustíte blíže k sobě. 

Lajk, sdílení, komentování …  

Lajk (like) je základní nástroj Facebooku. Je to projev vaší jisté náklonosti k textu nebo fotografii, kterou jste viděli. Sdílet můžete cokoli, poté to uvidí všichni vaši přátelé. Komentovat můžete také cokoli a my rádi vaše názory přetlumočíme do vysílání.  

Jak komunikovat s Českým rozhlasem Vysočina?  

Stačí dát lajk profilu ČRo Region (www.facebook.com/ceskyrozhlasvysocina), který vyhledáte přímo na Facebooku. Poté se vám námi vytvořené články zobrazí přímo na vašem profilu. 

Na Facebooku pořádáme pravidelné soutěže, zveřejňujeme fotografie a videa o lidech, kteří k vám promlouvají ve vysílání. Snažíme se vás bavit.  

Jste-li posluchači Dobrého dopoledne a zajímají vás rozhovory s našimi hosty, je možné prostřednictvím Facebooku pokládat otázky. 

Čtěte také: Český rozhlas spustil další nový VKV vysílač

Autor:  Milan Kopecký

Nové články v rubrice

 • Bystřice nad Pernštejnem: Máme pokryto!

  Vysílání Českého rozhlasu Vysočina můžete nově poslouchat kvalitně a bez rušení v Bystřici nad Pernštejnem. V ulici zvané Voldán máme vysílač s frekvencí 96,5 FM. Vysíláme tam pro město Bystřice a nejbližší okolí.

   
 • 28. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  Koupíte-li si cibule květin, pečlivě je ochraňte před mrazem

  I když jsou teploty hluboko pod bodem mrazu, zahradníci a především zahradnice, které se radují z pěstování všebarevných květin, už se chystají na svou sezónu. Je doba, kdy se nakupují různé cibule rostlin, které v...

   
 • 16. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  S virózou k lékaři nemusíte. Hlavně ji vyležte v posteli

  Na Vysočině právě řádí chřipka a některá zdravotnická zařízení zůstávají pro veřejnost uzavřená. Lidé chřipku často podceňují, v lékárně si koupí volně prodejné léky a někdy je dokonce kombinují. Co nám v takovém případě...

   

Pište, ptejte se

Pošlete svůj dotaz nebo námět
přímo do vysílacího studia.

Kraj Vysočina
  Od 24.3.2018 08:40 do 11:00; D1 - 91km na trase Praha - Říkovice; nehoda nákladního vozidla; zpevněná krajnice uzavřena; neprůjezdný pravý jízdní pruh; NA x OA bez zranění.
  D1, mezi km 120 a 135, ve směru Bohumín – PL, pomalu jedoucí vozidlo údržby, zpevněná krajnice (odstavný pruh) uzavřená, Od 24.03.2018 08:00 Do 24.03.2018 10:00, , prohlídky a měření, zdroj: ŘSD
  D1, mezi km 135 a 120, ve směru Praha, pomalu jedoucí vozidlo údržby, neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh), Od 24.03.2018 10:10 Do 24.03.2018 12:00, prohlídky a měření, zdroj: ŘSD

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace