Doporučujeme9. prosince  2016 v 06:00  

Vánočky nejen pro kočky 2017

Vánočky nejen pro kočky, ilustrační foto (v pozadí Hana Marhanová) - Foto: Milan Kopecký

Vánočky nejen pro kočky, ilustrační foto (v pozadí Hana Marhanová)Foto: Milan Kopecký

Stalo se tradicí, že vždycky na konci kalendářního roku vás žádáme o materiální příspěvek pro opuštěná zvířata. Loni jsme společně se ZOO Jihlava odvezli do útulků přes 300 kilogramů potravy, psích hraček a dek. Letos pořádáme akci s názvem Vánočky nejen pro kočky znovu a předem děkujeme za vaši ochotu a váš soucit s opuštěnými zvířaty.

„Pomoc organizujeme společně se Zoologickou zahradou v Jihlavě. Cílem je získat co nejvíce podpory pro opuštěná zvířata v útulcích,“ říká Hana Marhanová z marketingu Českého rozhlasu Vysočina. 

„Lidé mohou nosit konzervy, pamlsky, vitamíny, drobné hračky, deky, obojky, zkrátka vše, co potřebuje opuštěný pes nebo kočka,“ dodává.  

Svou pomoc prosím směřujte buď do redakce Českého rozhlasu Vysočina (Masarykovo nám. 42, Jihlava) nebo přímo do ZOO Jihlava a to až do 31. prosince 2017.  

Vánočky nejen pro kočky, ilustrační foto - Foto: Milan Kopecký

Nové články v rubrice

 • Bystřice nad Pernštejnem: Máme pokryto!

  Vysílání Českého rozhlasu Vysočina můžete nově poslouchat kvalitně a bez rušení v Bystřici nad Pernštejnem. V ulici zvané Voldán máme vysílač s frekvencí 96,5 FM. Vysíláme tam pro město Bystřice a nejbližší okolí.

   
 • 28. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  Koupíte-li si cibule květin, pečlivě je ochraňte před mrazem

  I když jsou teploty hluboko pod bodem mrazu, zahradníci a především zahradnice, které se radují z pěstování všebarevných květin, už se chystají na svou sezónu. Je doba, kdy se nakupují různé cibule rostlin, které v...

   
 • 16. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  S virózou k lékaři nemusíte. Hlavně ji vyležte v posteli

  Na Vysočině právě řádí chřipka a některá zdravotnická zařízení zůstávají pro veřejnost uzavřená. Lidé chřipku často podceňují, v lékárně si koupí volně prodejné léky a někdy je dokonce kombinují. Co nám v takovém případě...

   

Pište, ptejte se

Pošlete svůj dotaz nebo námět
přímo do vysílacího studia.

Kraj Vysočina
  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Štěměchy
  Od 18.3.2018 09:55 do 11:05; D1 - 126km na trase Praha - Říkovice; km 126 B; (zpráva zrušena); odstavená DOD pro defekt kola, nařízen odtah.
  D1, mezi km 94 a 141, nárazový vítr, ztížené jízdní podmínky, Od 18.03.2018 07:00 Do 18.03.2018 16:30, zvýšené nebezpečí nehody

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace