VIDEO: Vánočka ze šesti pramenů vás jednoduše baví

Vánočka z pekárny Kamenice u Jihlavy - Foto: Irena Šarounová

Vánočka z pekárny Kamenice u JihlavyFoto: Irena Šarounová

Už před Vánoci v roce 2015 jsme na sociálních sítích Českého rozhlasu Vysočina (tehdy Region) publikovali video, které ukazuje pletení vánočky ze šesti pramenů najednou, tedy bez překládání a nutnosti dalších pater. Video se stalo doslova hitem a dodnes ho vidělo přes 700 tisíc lidí.

Záznam natočila redaktorka Irena Šarounová v pekárně v Kamenici u Jihlavy. A ačkoli jsou sociální sítě – především Facebook a YouTube – plné podobných videí, to z Českého rozhlasu Vysočina vás zaujalo patrně nejvíce. 

Čtěte také: Doma vánočka nejlépe vykyne pod peřinou. Potřebuje teplo a vlhko

A jeho čas přišel i před letošními Vánoci. Fanoušci na Facebooku znovu projevili nebývalý zájem a video nabírá další pomyslné lajky. 

Nechceme ale ochudit ty z vás, kteří s Facebookem nepracují. Nabízíme to samé video na portálu YouTube, které je možné sledovat odkudkoli, bez nutnosti vlastnit jakýkoli uživatelský účet.  

Autor:  Milan Kopecký

Nové články v rubrice

 • Bystřice nad Pernštejnem: Máme pokryto!

  Vysílání Českého rozhlasu Vysočina můžete nově poslouchat kvalitně a bez rušení v Bystřici nad Pernštejnem. V ulici zvané Voldán máme vysílač s frekvencí 96,5 FM. Vysíláme tam pro město Bystřice a nejbližší okolí.

   
 • 28. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  Koupíte-li si cibule květin, pečlivě je ochraňte před mrazem

  I když jsou teploty hluboko pod bodem mrazu, zahradníci a především zahradnice, které se radují z pěstování všebarevných květin, už se chystají na svou sezónu. Je doba, kdy se nakupují různé cibule rostlin, které v...

   
 • 16. února  2018 v 09:30     Audio  rubrika: Doporučujeme

  S virózou k lékaři nemusíte. Hlavně ji vyležte v posteli

  Na Vysočině právě řádí chřipka a některá zdravotnická zařízení zůstávají pro veřejnost uzavřená. Lidé chřipku často podceňují, v lékárně si koupí volně prodejné léky a někdy je dokonce kombinují. Co nám v takovém případě...

   

Pište, ptejte se

Pošlete svůj dotaz nebo námět
přímo do vysílacího studia.

Kraj Vysočina
  Od 23.3.2018 15:40 do 16:10; D1 - 157.4km na trase Říkovice - Praha; všechny nehody byly odstraněny, nejsou hlášeny žádné další problémy; 3x OA bez zranění, omezen LJP.
  Od 23.3.2018 15:40 do 16:40; D1 - 134km na trase Říkovice - Praha; nehoda; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; havárie OA do svodidel, bez zranění. Omezen PJP.
  silnice II/347 (ulice Čejovská), Humpolec, okr. Pelhřimov, uzavřeno, stavební práce, Od 03.04.2018 00:00 Do 16.07.2018 23:59, Objížďka - bez rozlišení, pro osobní + do 12 t + BUS: silnice III/34771 (ulice ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace