Doporučujeme1. června  2017 v 01:00  

Z Českého rozhlasu Region je Český rozhlas Vysočina

Rebranding, ČRo Vysočina - Foto: Vladimír Staněk

Rebranding, ČRo VysočinaFoto: Vladimír Staněk

Přejmenovali jsme se! Český rozhlas Region se od 1. června 2017 stává Českým rozhlasem Vysočina. Pro posluchače z Vysočiny, pro které vysíláme už 16 let na frekvencích 87.9 a 90.1, se ale kromě dílčích programových úprav nic nemění. Zůstáváme rádiem vašeho kraje a rádi bychom i rádiem vašeho srdce.

Český rozhlas Region následuje další sesterské stanice veřejnoprávního Českého rozhlasu, které mají ve svém názvu město nebo název regionu, ve kterém vysílají.  

Český rozhlas Region začal vysílat v nově vzniklém kraji Vysočina a tehdy jsme si zvolili název Region. Dnes, po zralé úvaze, zkušenosti a také po jistém zažití nového teritoriálního celku v myslích nás všech, dochází k přejmenování. „Věříme, že naši fanoušci nový název přijmou a budou nás nadále poslouchat ještě ve větší míře, než dosud,“ přeje si marketingová manažerka Českého rozhlasu Vysočina Hana Marhanová.  

Autorádia, frekvence, internet 

Frekvence vysílání zůstávají stejné. Naladíte nás na 87.9FM a na Třebíčsku na 90.1FM. V autorádiích a na přijímačích s informačním displejem se vám objeví R-VYSOCI

Na internetových stránkách a sociálních portálech budeme nově komunikovat adresu vysocina.rozhlas.cz s tím, že všechny fungující odkazy z minulé doby nepřestávají fungovat. 

Přejmenovali jsme i profil na sociálním portálu Facebook. Má název Český rozhlas Vysočina. 

Rebranding, ČRo Vysočina - Foto: Vladimír Staněk

Změny v programu 

Host Dobrého odpoledne (poradna) se nově přesouvá do Dobrého dopoledne. Rozhovor na nejrůznější témata s možností pokládat hostům otázky bude ve vysílání Českého rozhlasu Vysočina každý všední den od 9:30 hodin. 

Narovinu – publicistický pořad vždy na aktuální téma nově budeme vysílat v neděli po 13. hodině.  

Makovičky – pořad, ve kterém se na různá moudra ptáme dětí v mateřských školkách, budeme vysílat i o víkendu v obvyklých časech. 

Pořady Motorsvět, Paní Blažková zase neví, Bejvávalo (pouze o víkendu), magazín eRko ve svých vysílacích časech končí.  

Nové pořady 

Vždy v sobotu a v neděli po 18. hodině vám nabídneme pořad Historie českého zločinu. V neděli, hodinu před polednem vysíláme Tandem – rozhovor moderátora Jana Rosáka s populárním hostem. Každý všední den po 6. a 15. hodině si poslechněte Soudničku Ivo Jahelky. 

Nové články v rubrice

Pište, ptejte se

Pošlete svůj dotaz nebo námět
přímo do vysílacího studia.

Kraj Vysočina
  ulice Nerudova, mezi křižovatkami ulic Vaňkovo nám. a Hálkova, Třebíč, okr. Třebíč, stavební práce, Od 18.12.2017 07:00 Do 20.12.2017 20:00, chodník z ul. Nerudova uzavřen, chodník z ul. Znojemská - 1,20 ...
  silnice III/36075 (ulice Znojemská), Třebíč, okr. Třebíč, stavební práce, Od 18.12.2017 07:00 Do 20.12.2017 20:00, chodník z ul. Nerudova uzavřen, chodník z ul. Znojemská - 1,20 m pro chodce zůstane zachován, ...
  silnice I/19, km 142,7, směr Starý Pelhřimov, okr. Pelhřimov, práce údržby, kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem, Od 20.12.2017 08:00 Do 20.12.2017 13:00, oprava svodidel po DN, řízení provozu světelným ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace