Zlatá jeřabina a Skutek roku

Kulturní stodola - Foto: Milan Kopecký

Kulturní stodolaFoto: Milan Kopecký

Kraj Vysočina vyhlašuje už 14. ročník ankety Zlatá jeřabina a zároveň 9. ročník ankety Skutek roku. Jeřabina je cena za kulturní počin. Do druhé ankety můžete nominovat osoby v oblastech sociálně – zdravotní, životní prostředí, volný čas dětí apod.

Do konce ledna přijímá Kraj Vysočina nominace do obou anket. Hlasování se uskuteční v březnu letošního roku.  

Více informací najdete zde. 

Autor:  Milan Kopecký
Naše tipy20. prosince  2017 v 10:15  

Český rozhlas spustil další nový VKV vysílač

Vysílač na Bukové hoře - Foto: Eva Bucharová

Vysílač na Bukové hořeFoto: Eva Bucharová

Český rozhlas dnes v 10:00 spustil další nový vysílač. Ten z lokality Bystřice nad Pernštejnem – Voldán na kmitočtu 96,5 MHz s výkonem 100W ERP zlepší příjem regionálního vysílání ze studia v Jihlavě.

Na základě individuálního oprávnění vydaného Českým telekomunikačním úřadem byl dnes v 10:00 na kmitočtu 96,5 MHz s výkonem 100W ERP spuštěn nový vysílač Českého rozhlasu z lokality Bystřice nad Pernštejnem – Voldán. „Český rozhlas neustále vyhledává nové možnosti pro dokrytí našich regionálních i dalších stanic. V letošním roce se nám podařilo spustit celkem osm nových vysílačů,“ uvedl ředitel Techniky a správy Českého rozhlasu Karel Zýka.   

Pro posluchače stanice Český Rozhlas – Vysočina se v části Českomoravské vrchoviny v okolí Bystřice nad Pernštejnem nebo Nového Města na Moravě zlepší příjem regionálního vysílání ze studia v Jihlavě. 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace