Dechovky pro Vysočinu

Dechovky pro Vysočinu, ilustrační foto - Foto: Khalil Baalbaki

Dechovky pro Vysočinu, ilustrační fotoFoto: Khalil Baalbaki

Chcete poslat oblíbenou písničku svým blízkým, přátelům a známým? Pořad Dechovky z Vysočiny je vyhrazen hudebnímu žánru dechovka (případně folklor).

Citlivě přednesená gratulace k narozeninám, svátku či svatebnímu výročí doplněná oblíbenou písničkou z žánru dechovky či lidové hudby je pro mnoho posluchačů tím nejlepším dárkem. Pro ostatní je pak pořad balzámem na duši i společenskou kronikou. 

Rozhlasové gratulace a přání jsou zdarma, objednávat je lze na webu prostřednictvím elektronického formuláře, poštou a nebo přímo v budově Českého rozhlasu Region (Masarykovo nám. 42, 586 01 Jihlava) 

Elektronický formulář: 

 

Vyberte si dechovku na přání

 

Čas vysílání: pondělí–neděle 17:04 - 18:00 

Pravidla pořadu 

Pořad Dechovky pro Vysočinu je vyhrazen pouze hudebnímu žánru dechovka (případně folklor). Pro ostatní hudební žánry (pop, country, folk) je v našem vysílání určený pořad Písničky pro Vysočinu (Po–Ne 12:05–13:00). 

Uzávěrka pro přijímání textových přání pro víkendové vydání pořadu Dechovky pro Vysočinu je 14. dní před termínem vysílání. 

Rozhlasové gratulace jsou zdarma, objednávat je lze na webu prostřednictvím elektronického formuláře, poštou na adrese Český rozhlas Region, Vysočina, Masarykovo náměstí 42, Jihlava PSČ 586 01. Můžete také posílat SMS zprávu na číslo 90 011 04 ve tvaru PISEN mezera a TEXT PRANI. Službu technicky zajišťuje ATS Praha. Cena jedné SMS je 4 Kč. Přednost ve vysílání ale mají telefonická přání. Kontaktní telefon do vysílání je 221 554 999. Písemná přání je nutné doručit se čtrnáctidenním předstihem. Rozhodující je termín doručení. V jednom pořadu můžeme uveřejnit maximálně 20 přání. 

Výběr hudby do pořadu Dechovky pro Vysočinu je plně v kompetenci autorů pořadu. 

Pokud budete objednávat gratulaci, nezapomeňte uvést tyto údaje:
Celé jméno a příjmení jubilanta
Bydliště jubilanta (stačí obec)
Datum odvysílání gratulace
Předmět gratulace (narozeniny, svátek, svatební výročí)
Text blahopřání (co a kdo přeje - gratulanti)  

Podmínky pořadu Dechovky pro Vysočinu
- odvysílání je zdarma
- jednomu oslavenci hrajeme maximálně jednu písničku
- vyhrazujeme si právo upravit a zkrátit text gratulace
- vyhrazujeme si právo na konečný výběr hudby
- změna formulace textu či zařazení jiné než požadované písničky není důvodem k reklamaci ani k opakování gratulace, protože z kapacitních důvodů nelze vyhovět všem a je třeba zachovat pestrost ve výběru hudby 

Záznam pořadů z posledního měsíce se objeví v elektronickém archivu iRadio. Legislativa nám neumožňuje poskytovat pořady ke stažení, na webu je možné pouze poslouchat.  

Autor:  Milan Kopecký
Pořad: Dechovky pro Vysočinu  |  Stanice: Region - Vysočina
Čas vysílání: pondělí-neděle 17:05  
 

Nové články v rubrice

 •  Audio

  eRko

  Pořad „eRko“, který informuje posluchače o dění a zákulisí Českého rozhlasu. Připravuje ho mluvčí Českého rozhlasu Tereza M. Krásenská, moderátorem je Jan Kovařík. Magazín o Českém rozhlase vysílá Dvojka a regionální...

   
 • Motorsvět

  Pořad ze světa motorizmu. Testy automobilů, zajímavosti, novinky, poradna.

   
 • 8. září  2015 v 06:00       rubrika: Vysílané pořady

  Paní Blažková zase neví

  S podtitulkem „když nevím, tak se zeptám“ vysíláme na Regionu pořad s názvem Paní Blažková zase neví. Určitě se vám stalo, že přemýšlíte o věcech zdánlivě běžných, ale jen těžko vysvětlitelných. Víte například, proč...

   

Pište, ptejte se

Pošlete svůj dotaz nebo námět
přímo do vysílacího studia.

Kraj Vysočina
  Od 27.5.2017 14:25 do 16:30; na silnici 38 u obce Želetava okres Třebíč; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení
  Od 27.5.2017 12:25 do 16:30; na silnici 19 u obce Pelhřimov; nehoda; probíhají záchranné a vyprošťovací práce; jízdní pruh uzavřen; 3x OA, se zraněním.
  D1, mezi km 146.4 a 153.8, ve směru Bohumín – PL, práce na silnici, zúžení vozovky na dva jízdní pruhy, Od 03.04.2017 13:00 Do 11.06.2017 23:59, Pozor!, Doprava vedena ve dvou pomocných pruzích v oblasti ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace