Zprávy20. září  2017 v 13:40  

FOTO: Nehoda osobního auta s vlakem na Bystřicku skončila naštěstí jen zraněním řidiče

Nehoda, Rodkov - Bystřice n. P. - Foto: Policie ČR

Nehoda, Rodkov - Bystřice n. P.Foto: Policie ČR

OBSAHUJE FOTOGRAFIE! Ráno před půl devátou u obce Rodkov nedaleko Bystřice nad Pernštejnem se stala dopravní nehoda osobního automobilu a projíždějícího vlaku. Řidič tam podle policie přehlédl osobní vlak a na nechráněném přejezdu mu vjel přímo pod kola. Hrůzně vypadající nehoda skončila zraněním řidiče, kterého lékaři odvezli do nemocnice.

„Policisté na místě nehody po prvotním šetření zjistili, že jednadvacetiletý řidič osobního vozidla Škoda Felicia jel po silnici ve směru od obce Rodkov směrem na Bystřici nad Pernštejnem. Při přejíždění přes nechráněný železniční přejezd se signalizací z dosud nezjištěných příčin přehlédl přijíždějící osobní vlak,“ řekla Českému rozhlasu mluvčí policie Dana Čírtková. 

Ve vlaku cestovalo 12 lidí, nikdo z nich se nezranil. 

Nehoda, Rodkov - Bystřice n. P. - Foto: Policie ČR


„V osobním vozidle cestoval sám řidič, který utrpěl zranění, které si vyžádalo jeho převoz do zdravotnického zařízení k dalšímu ošetření. Policisté provedli u řidiče osobního vozidla a u strojvůdce vlaku dechové zkoušky na přítomnost alkoholu. Obě dechové zkoušky byly s negativními výsledky.“ 

Autor:  Milan Kopecký
Pořad: Zprávy  |  Stanice: Vysočina
Čas vysílání: 8:00, 9:00 ...  
 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace