Kdo je nejlepší český řidič(ka)? Vy?!

30. června  2014 v 10:54  
Startuje nový ročník soutěže Nejlepší český řidič - Foto: Stock Exchange

Startuje nový ročník soutěže Nejlepší český řidičFoto: Stock Exchange

Soutěžíte rádi? A myslíte si, že jste dobrý řidič nebo řidička? Pak neváhejte a zapojte se do dvanáctého ročníku soutěže časopisu Svět motorů Nejlepší český řidič a zkuste prověřit své teoretické i praktické dovednosti! Soutěžní klání vyvrcholí 16. září 2014 na polygonu v Mostě.

Hlavní cenou soutěže je v letošním ročníku nový Opel Meriva. Základní schéma bitvy o tento krásný vůz zůstává zachováno: soutěž je šestikolová s kvízem. První sérii otázek najdete už ve 28. čísle časopisu Svět motorů, který vyjde 7. července. Úspěšní se pak dostanou do rozstřelu, který určí 50 semifinalistů. Ti se utkají v úterý 16. září na Polygonu v Mostě a z dopoledních bojů vzejde deset odpoledních finalistů; a v podvečer už bude znám nový král nebo královna českých silnic. 

Soutěžit se bude i o další zajímavé ceny. Kromě auta můžete vyhrát také hodinky Casio Red Bull, Grand kartu Benzina v hodnotě 5 000 Kč, autokameru Goden Full HD nebo poukaz na jízdy hummerem. Získat můžete také dvoudenní zájezd na pařížský autosalon 2014 pro dvě osoby, balíček autokosmetiky Sonax nebo batoh Nitro. Nejúspěšnější žena ve startovním poli odjede na novém skútru Maxxon Scuola. 

Speciální finálová účast pro pět Zpravodajů Zelené vlny 

Jste náš Zpravodaj Zelené vlny? Máme pro vás speciální nabídku: pět z vás bude mít možnost získat speciální finálovou účast ve VIP skupině této soutěže. Stačí, když nám správně zodpovíte soutěžní otázku, která se bude týkat dopravního zpravodajství Zelené vlny Radiožurnálu. Otázku zašleme na váš registrační email na přelomu července a srpna. 

Jste naším Zpravodajem Zelené vlny, ale neuvedl(a) jste v registraci emailovou adresu nebo ji chcete aktualizovat? Stačí, když vyplníte tento registrační formulář pro změny, který najdete zde. A pokud se chcete Zpravodajem Zelené vlny stát a zkusit štěstí v této soutěži, přihlašte se do projektu! Stačí jen vyplnit několik kolonek v registračním formuláři. 

Podrobnější informace o pravidlech soutěže najdete na webu a prvních devět otázek v novém čísle časopisu Svět motorů, který vychází už 7. července 2014. Tak neváhejte a zapojte se! Možná hledáme právě vás … 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 21.6.2019 00:40 do 13:45; D48 - 63.3km na trase Český Těšín - Frýdek-Místek; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; pro poruchu odstavené vozidlo v odstavném pruhu.
  Od 21.6.2019 01:40 do 03:45; na silnici 205 u obce Manětín okres Plzeň-sever; nehoda; Střet OA se zvěří. PČR na místo.
  Od 21.6.2019 01:25 do 02:55; D8 - 81.3km na trase Bílinka - Praha; nehoda; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; střet OA se zvěří, Policie na místě, SSÚD jede na místo.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas