Chcete zdokonalit své motorkářské umění? Přijďte na kurz motoškoly do Sosnové

aktualizováno 30.04.2013 13:47  
Výcvik motoškoly ProStart - Foto:  STOP NEHODÁM.CZ

Výcvik motoškoly ProStartFoto:  STOP NEHODÁM.CZ

I v letošním roce pokračují kurzy motoškoly ProStart občanského sdružení Stop nehodám. Ať už jste zkušení motorkáři, nebo jste si teprve silný stroj pořídili a chcete získat zkušenosti přímo od závodníků, přihlaste se do kurzu motoškoly. Zpravodajové Zelené vlny můžou uplatnit slevu 25 %!

Kurzů, které občanské sdružení Stop nehodám připravuje, se mohou účastnit začínající, ale i pokročilí jezdci. Školení je rozděleno do několika kategorií s různými úrovněmi a vedou je profesionální a zkušení instruktoři. 

Nejbližší termíny květnových kurzů motoškoly ProStart a volných tréninkových jízd – Autodrom Sosnová:
– čtvrtek 2. května 2013
– pátek 10. května 2013
– středa 29. května 2013
Další termíny jednotlivých kurzů naleznete zde

Kurz trvá půl dne. Začíná na okruhu v Sosnové u České Lípy ve 12.30 registrací účastníků, po které proběhne asi hodinová teoretická část. Od 14 hodin začne praktický výcvik přímými brzdami, jízdou v nestabilním režimu nebo výhybným manévrem. Poté začnou jízdy pro začátečníky a v ostřejším tempu i volné tréninkové jízdy. Pokud si myslíte, že už vše umíte, a chcete si vychutnat pouze volné jízdy, můžete zaplatit jen část kurzu a přijet na okruh až v 16 hodin. 

Kurzy pořádá občanské sdružení Stop nehodám, jehož hlavním cílem je snížení počtu tragických dopravních nehod na silnicích v České republice. V kurzech motoškoly vyučují opravdoví profesionálové – závodní jezdci, kteří se účastní světových šampionátů v silničním motocyklovém sportu. 

Zaregistrovat na kurz se můžete na těchto webových stránkách. Dopravní Zpravodajové Zelené vlny můžou uplatnit po předložení identifikační kartičky slevu 25 % z ceny kurzu. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  D1, mezi km 180 a 179, ve směru Praha, Pozor! Tvoří se kolona vozidel, zdržení, Od 17.06.2019 12:15 Do 17.06.2019 19:30, zvýšené nebezpečí nehody
  Srážky: přeháňky, Hrdlořezy
  Srážky: přeháňky, D35-270,4

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas