Jste fanouškem luxusních sportovních aut? Přijeďte 3. – 4. května 2014 do Brna!

30. dubna  2014 v 11:40  
Mezinárodní sraz sportovních aut na Masarykově okruhu v Brně 3. – 4. května 2014 - Foto:  Automotodrom Brno

Mezinárodní sraz sportovních aut na Masarykově okruhu v Brně 3. – 4. května 2014Foto:  Automotodrom Brno

Líbí se vám supersporty? Přijeďte se první květnový víkend podívat do Brna na největší středoevropské setkání luxusních sportovních vozů! A pokud jste naším Zpravodajem Zelené vlny, máte po předložení identifikační kartičky vstup na akci zdarma!

Největším lákadlem Mezinárodního srazu sportovních aut bude donedávna nejrychlejší supersport na světě Bugatti Veyron, který diváci uvidí nejen na dráze, ale i zaparkovaný v paddocku Masarykova okruhu. Mezi rarity bude patřit určitě také McLaren SLR 722 – limitovaná edice supersportu připomínajícího svým číselným označením startovní číslo Stirlinga Mosse na závodu Mille Miglia v roce 1955. 

Kromě těchto dvou klenotů se můžou návštěvníci těšit doslova na záplavu vozů Ferrari, Lamborghini, Maserati, oblíbené japonské supersporty Nissan GT-R a další. Návštěvníci se mohou zúčastnit soutěže o svezení v nejnadupanějším sériovém Porsche 911 s označením GT3. 

Nenechejte si tento sraz ujít a přijďte se na brněnský Masarykův okruh podívat! Celodenní vstupné na akci je 200 Kč a návštěvníci se dostanou i do depa závodních strojů. Zpravodajové Zelené vlny mají po předložení identifikační kartičky a občanského průkazu jednorázový vstup zdarma. Více o programu najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 21.5.2019 05:30 do 06:05; D6 - 26.9km na trase Nové Strašecí - Praha; zvěř na vozovce; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; sražena žvěř
  Srážky: přeháňky, D48-64,8 km
  Srážky: přeháňky, D48-64,9 km

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas