Kdo je nejlepší český řidič(ka)? Vy?!

30. června  2014 v 10:54  
Startuje nový ročník soutěže Nejlepší český řidič - Foto: Stock Exchange

Startuje nový ročník soutěže Nejlepší český řidičFoto: Stock Exchange

Soutěžíte rádi? A myslíte si, že jste dobrý řidič nebo řidička? Pak neváhejte a zapojte se do dvanáctého ročníku soutěže časopisu Svět motorů Nejlepší český řidič a zkuste prověřit své teoretické i praktické dovednosti! Soutěžní klání vyvrcholí 16. září 2014 na polygonu v Mostě.

Hlavní cenou soutěže je v letošním ročníku nový Opel Meriva. Základní schéma bitvy o tento krásný vůz zůstává zachováno: soutěž je šestikolová s kvízem. První sérii otázek najdete už ve 28. čísle časopisu Svět motorů, který vyjde 7. července. Úspěšní se pak dostanou do rozstřelu, který určí 50 semifinalistů. Ti se utkají v úterý 16. září na Polygonu v Mostě a z dopoledních bojů vzejde deset odpoledních finalistů; a v podvečer už bude znám nový král nebo královna českých silnic. 

Soutěžit se bude i o další zajímavé ceny. Kromě auta můžete vyhrát také hodinky Casio Red Bull, Grand kartu Benzina v hodnotě 5 000 Kč, autokameru Goden Full HD nebo poukaz na jízdy hummerem. Získat můžete také dvoudenní zájezd na pařížský autosalon 2014 pro dvě osoby, balíček autokosmetiky Sonax nebo batoh Nitro. Nejúspěšnější žena ve startovním poli odjede na novém skútru Maxxon Scuola. 

Speciální finálová účast pro pět Zpravodajů Zelené vlny 

Jste náš Zpravodaj Zelené vlny? Máme pro vás speciální nabídku: pět z vás bude mít možnost získat speciální finálovou účast ve VIP skupině této soutěže. Stačí, když nám správně zodpovíte soutěžní otázku, která se bude týkat dopravního zpravodajství Zelené vlny Radiožurnálu. Otázku zašleme na váš registrační email na přelomu července a srpna. 

Jste naším Zpravodajem Zelené vlny, ale neuvedl(a) jste v registraci emailovou adresu nebo ji chcete aktualizovat? Stačí, když vyplníte tento registrační formulář pro změny, který najdete zde. A pokud se chcete Zpravodajem Zelené vlny stát a zkusit štěstí v této soutěži, přihlašte se do projektu! Stačí jen vyplnit několik kolonek v registračním formuláři. 

Podrobnější informace o pravidlech soutěže najdete na webu a prvních devět otázek v novém čísle časopisu Svět motorů, který vychází už 7. července 2014. Tak neváhejte a zapojte se! Možná hledáme právě vás … 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  D0, mezi km 15.2 a 15.5, ve směru Ruzyně - D7, práce na silnici, levý jízdní pruh uzavřen, Od 24.05.2019 21:00 Do 25.05.2019 08:30, Pozor!
  D6, km 137, ve směru Cheb, Pozor! Předmět na vozovce, Od 25.05.2019 07:32 Do 25.05.2019 08:32, Mezi JP sražená srna, Vydal: ŘSD ČR - NDIC
  Od 25.5.2019 07:40 do 09:45; na silnici v obci Brno; nehoda; havarované vozidlo; havárie OA do mostu, bez zranění.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas