Lipský autosalón AMI 2014 pro Zpravodaje Zelené vlny za polovinu!

26. května  2014 v 14:28  
AMI 2014 - Foto:  Lipské Veletrhy

AMI 2014Foto:  Lipské Veletrhy

Světové automobilové novinky, testovací jízdy, tuning i autopříslušenství. To vše nabídne Lipský autosalón AMI 2014, největší německý autosalón roku 2014. Novinky ze světa aut si můžete osahat od 31. května do 8. června 2014. Zpravodajové Zelené vlny mají 50% slevu na vstupenky zakoupené u českého zastoupení Lipských veletrhů.

AMI 2014 – tolik zážitků tak blízko 

AMI 2014: tři písmena, čtyři číslice a nespočet zážitků. Autosalón AMI 2014 vám nabídne nejzajímavější současné trendy automobilového světa z bezprostřední blízkosti. Na největším německém autosalónu letošního roku je dotýkat se nejenom dovoleno, ale přímo vyžadováno. Poznáte inovace v oblasti automobilových multimédií a budete uprostřed současného automobilového dění! 

Na autosalónu si můžete otestovat spoustu nových modelů v reálném provozu mimo výstaviště. Všechny značky a modely, které budou pro testování k dispozici, naleznete zde. Pokud jste milovníkem terénních vozidel nebo SUV, můžete se o svých schopnostech přesvědčit a být jako spolujezdec při tom. Zvláštní prezentace návštěvníky čeká také na pódiu limuzín: superspoty a luxusní vozy budou stát v řadě vedle sebe ve skleněné hale výstaviště. Duch minulého století zase ovládne přehlídku majestátních oldtimerů. 

Jedinečné veletržní duo AMI a AMITEC 2014 

Souběžně s AMi se na výstavišti v Lipksu koná veletrh AMITEC, který patří k několika málo nezávislým odborným veletrhům v Německu pro oblast servisu, údržby a oprav osobních a užitkových automobilů a velkých mobilních zařízení všeho druhu. Jedinečné spojení autosalónu AMI a odborného veletrhu AMITEC nabízí kompletní spektrum informací od nových vozidel, přes servis až po údržbu a opravy. Návštěva veletrhu se opravdu vyplatí! 

Jste náš Zpravodaj Zelené vlny? Máte 50% slevu na vstupenky! 

Identifikační karta Zpravodaje Zelené vlny - Foto:  Český rozhlas

Identifikační karta Zpravodaje Zelené vlnyFoto:  Český rozhlas

Lístky si můžete zakoupit osobně u českého zastoupení lipských veletrhů na pražské adrese, kde se prokážete svou plastovou registrační kartičkou. Další možností je objednání lístků emailem na info@lipskeveletrhy.cz. V emailu uvedete své registrační číslo Zpravodaje Zelené vlny a přiložíte naskenovanou kartičku. Více informací můžete získat na telefonním čísle +420 2 22 73 44 8. 

Jednodenní vstupné pro ostatní návštěvníky stojí v předprodeji 275 Kč. Podrobné informace o cenách a výstavišti najdete na webových stránkách Leipziger Messe a AMI Lipsko. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  D1, mezi km 23 a 25.4, ve směru Bohumín – PL, Pozor! Tvoří se kolona vozidel, zdržení, Od 21.05.2019 07:47 Do 21.05.2019 18:47
  Srážky: přeháňky, Třinec
  Srážky: přeháňky, Studená Loučka

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas