Mezinárodní dopravní veletrh Eurotrans startuje v Brně už 8. října!

13. září  2013 v 15:01  
Mezinárodní dopravní veletrh Eurotrans - Foto:  BVV

Mezinárodní dopravní veletrh EurotransFoto:  BVV

Zajímáte se o novinky v oblasti dopravní infrastruktury? Pokud ano, přijďte na mezinárodní veletrh Eurotrans v Brně, který se bude konat na brněnském Výstavišti ve dnech 8. – 10. října. Je to první ročník dopravního veletrhu, který rozšiřuje veletrh užitkových automobilů a servisní techniky také o témata transportu a logistiky. Pokud jste našim Zpravodajem Zelené vlny, máte vstup zdarma!

Veletrh Eurotrans vznikl přesunem veletrhu užitkových automobilů a servisní techniky Autotec a rozšířením o témata transportu, logistiky a kolejové dopravy. Na výstavní ploše se představí přes 80 vystavovatelů a letošní ročník dopravního veletrhu je výjimečný i v tom, že se bude konat souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem. 

Hlavním doprovodným programem veletrhu Eurotrans je konference Mobilita budoucnosti. Součástí konference je série kulatých stolů s cílem společně s odborníky definovat problémy, které se v oblasti dopravní problematiky vyskytují. Účast na konferenci je bezplatná, návštěvník se pouze musí zaregistrovat. 

Více informací o veletrhu včetně programu a otevírací doby pro návštěvníky najdete zde. 

Zpravodajové Zelené vlny mají vstup na veletrh po předložení identifikační kartičky zdarma! Po dobu konání budeme mít na veletrhu svůj stánek Radiožurnálu a Zelené vlny. Přijďte se na nás podívat a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 25.5.2019 01:45 do 02:45; D10 - 27.4km na trase Praha - Turnov; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2 x OA x výmol, bez zranění osob.
  Od 25.5.2019 01:30 do 02:35; na silnici 53 u obce Miroslav okres Znojmo; zvěř na vozovce; neprůjezdný jízdní pruh; sražená srna.
  Od 25.5.2019 01:30 do 03:35; D7 - 74.3km na trase Postoloprty - Chomutov; nehoda; zvěř na vozovce; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; střet OA se zvěří, bez zranění osob.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas