Rychlá kola 2013 se rozjedou v Lysé nad Labem už 8. – 10. listopadu!

3. listopadu  2013 v 13:11  
Rychlá kola 2011 - Foto: Rychlá Kola 2011

Rychlá kola 2011Foto: Rychlá Kola 2011

Druhý listopadový víkend bude na Výstavišti v Lysé nad Labem patřit dnes už tradiční specializované výstavě závodních aut a motocyklů Rychlá kola. Pro návštěvníky je připravena pestrá a zajímavá ukázka více než šedesáti závodních speciálů ze všech motoristických disciplín. A pokud jste Zpravodajem Zelené vlny, máte vstup na výstavu zdarma!

Letošní ročník organizátoři zpestřili monotematickou expozicí věnovanou Šestidenní motocyklové soutěži, jejíž první ročník se konal v Anglii před sto lety: pořadatelé představí nejen historické motocykly, ale i dobové oblečení. Bohatě bude obsazena také expozice automobilových závodů na okruzích; mezi vystavenými vozy nebude chybět BMW Petra Fulína, který se v letošním roce stal mistrem Evropy. Účast přislíbil v kategorii rallye novopečený mistr Evropy Jan Kopecký. Mezi motokárami se objeví minikáry pro začínající jezdce, ale také špičkové evropské stroje. 

Pokud dáváte přednost kamionům a tahačům, přijďte se podívat ne velkou expozici s dakarským týmem Martina Macíka. Zajímavou nabídku můžete vidět i v expozici motocyklů. Kromě motokrosových strojů pěti značek se představí endura, trialové speciály a motocykly pro třídu supermoto a bohatě zastoupeny budou také plochodrážní motorky. Na výstavě budou po několikaleté přestávce i motocykly Jawa, které slaví obnovenou premiéru. 

K výstavě Rychlá kola patří tradičně i bohatý doprovodný program. Pro návštěvníky bude k dispozici tranažer, na kterém se úřadující mistr Evropy Petr Fulín učil neznámé okruhy. Na venkovní ploše proběhnou ukázky motokrosu, endura, ploché dráhy a motokár. Připravena je i řada soutěží a autogramiád současných i bývalých českých závodníků. 

Návštěvní doba během všech tří dnů konání veletrhu je 9 – 17 hod. Více informací o veletrhu včetně programu najdete zde. 

Zpravodajové Zelené vlny mají vstup na veletrh po předložení identifikační kartičky zdarma! Po dobu konání budeme mít na veletrhu svůj stánek Radiožurnálu a Zelené vlny. Přijďte se na nás podívat a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  D5, km 145.5, ve směru Praha, porouchané vozidlo, zdržení, neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh), Od 23.05.2019 23:52 Do 24.05.2019 00:52, porouchaná dodávka., Vydal: ŘSD ČR - NDIC
  Od 24.5.2019 00:00 do 25.5.2019 06:00; na silnici u obce Petrovice okres Ústí nad Labem; Pozor! Nadměrný náklad; Pozor! Očekávejte zdržení; Přeprava strojního zařízení na jedné soupravě HP Krásný Les ...
  Od 23.5.2019 23:35 do 24.5.2019 00:35; D1 - 93km na trase Praha - Říkovice; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; pro poruchu odstavené vozidlo - (v odstavném pruhu ...)

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas