Supermoto pokračuje závodem ve Vysokém Mýtě už tuto neděli 7. července!

3. července  2013 v 13:46  
Závodníci supermota v akci - Foto:  Supermoto.cz

Závodníci supermota v akciFoto:  Supermoto.cz

Přemýšlíte, kam se jet podívat v průběhu prodlouženého víkendu? Pokud jste fanoušek závodů Supermota, máme pro vás zajímavý tip na neděli 7. července. Přijeďte se podívat na závody do Vysokého Mýta, kde pokračuje série závodů letošního ročníku Supermota 2013. A pokud jste náš Zpravodaj Zelené vlny, vstup na akci máte po předložení kartičky zdarma!

Závod ve Vysokém Mýtě bude třetím v pořadí, protože původně se měl třetí díl seriálu odehrávat v Sosnové u České Lípy v rámci Mistrovství světa Supermoto. Závod byl však zrušen, a tak se po vyškovské druhé části Supermota seriál přesouvá tuto neděli zpět do Čech na okruh ve Vysokém Mýtě. Závody se tím přehoupnou do druhé poloviny, po nedělním závodu tedy už bude jasné, kdo si dojede pro mistrovský titul v jednotlivých kategoriích. 

Trať ve Vysokém Mýtě je velmi oblíbená, proto si jednotlivé jízdy nenechejte ujít! V sobotu budou k vidění volné tréninky, kterých se můžou zúčastnit i nelicencovaní jezdci. V neděli začínají volné tréninky v 8.30, kvalifikace v 9.50 a finálové jízdy startují ve 13.00. Podrobnější informace o všech závodnících, aktuálním umístěni a další podrobnosti najdete na webových stránkách Supermota. 

Dobrovolní dopravní Zpravodajové Zelené vlny, kteří se prokážou svou identifikační kartičkou, mají vstup na závody zcela zdarma. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas