Dárek pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny

9. ledna  2017 v 14:15  
Call centrum Zelené vlny funguje 24 hodin denně - Foto:  Český rozhlas

Call centrum Zelené vlny funguje 24 hodin denněFoto:  Český rozhlas

14. listopadu 2016 Český rozhlas spustil nové call centrum Zelené vlny. Jenom za měsíc prosinec jsme od vás přijali více než 5 500 telefonátů a přijali 336 nových žádostí o účast v projektu dobrovolného Zpravodaje Zelené vlny! Pěti nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny posíláme dárkový balíček. Děkujeme, že jste nám zachovali přízeň a pomáháte upřesňovat dopravní zpravodajství.

Za měsíc PROSINEC byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a knihu, vstupenky a další dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Čtěte také: Zelená vlna spustila vlastní call centrum s novým číslem 800 553 553

Cech Jindřich, Hradec Králové,
Iskra Petr, Dolní Kounice,

Kahún Pavel, Ivančice,
Šesták Petr, Brno
a Vysoudil Milan, Bílovice nad Svitavou.
 

Přehled volání za PROSINEC 
Celkem přijato telefonátů5 506
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů1., 14. a 23.12.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 16.11.2018 17:35 do 19:40; v ulici Provazníkova v obci Brno , délka 104m; nehoda; 4 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; Bez zranění osob. Na místě PČR.
  Od 16.11.2018 17:35 do 19:40; v ulici Koutníkova v obci Hradec Králové; Směr z Hradce Králové.; nehoda; neprůjezdný pruh, 3 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; 3 x OA, bez zranění osob, únik ...
  Povětrnostní podmínky: silný vítr, Karlovy Vary - obchvat

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas