Děkujeme za vaši pomoc v únoru

6. března  2018 v 12:41  
Zelená vlna: Deštník - Foto:  Zelená vlna

Zelená vlna: DeštníkFoto:  Zelená vlna

V únoru jsme přijali bezmála dva a půl tisíce telefonátů. Za nemalou část z nich jsme vděční našim štamgastům, tedy registrovaným Zpravodajům Zelené vlny. Někteří z nich vytáčí 800 553 553 téměř denně. Třem z těch nejaktivnějších i tento měsíc posíláme několik praktických pozorností coby poděkování.

Druhý letošní měsíc přinesl na silnice řadu klidných dnů, ale i několik velmi rušných. Jako třeba sněhem zasypaný pátek 16. února. Kalamita potrápila v brzkých ranních hodinách Vysočinu a postupně se sněžení přesunovalo na východ. Především na Brněnsku provoz kolaboval. A o tom jsme měli nejaktuálnější informace přímo ze silnic od našich Zpravodajů. Zavolali ten den 235 krát. 

Pokud jde o čísla, během února 2018 policisté řešili celkem 6643 dopravních nehod. A v našem call centru zazvonil telefon celkem 2477 krát. Děkujeme všem, kdo zavolali, že nám pomáhají hledat lepší cestu a varovat včas ostatní řidiče. 

Z nejaktivnějších Zpravodajů Zelené vlny posíláme tentokrát poděkování této trojici: 

David Pátek, Hustopeče
Jan Němec, Praha 9
Jiří Zedník, Litovel 

Byť ještě nedávno sněžilo, my už myslíme na jaro. Jmenované pány tedy vybavíme právě do jarních dešťů – vystřelovacím deštníkem Zelené vlny a cestovní pláštěnkou v mini balení. Přidáváme i slušivé tričko, hrníček a další drobnosti. 

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera. 

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Případné změny proto hlaste prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.  

Nezapomeňte zavolat na 800 553 553, kdykoliv potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme.  

Autor:  Tomáš Vaněk
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 22.5.2018 17:10 do 18:15; na silnici 7 v obcích Praha a Tuchoměřice okres Praha-západ , délka 11m; D 7 2 km směr Louny; Pozor! Předmět na vozovce; dveře v tělese dálnice, u sjezdu na Tuchoměřice
  Od 22.5.2018 17:10 do 19:15; v ulici Hlavní třída v obci Frýdek-Místek; nehoda; DN 2 x OA bez zranění
  Od 22.5.2018 17:10 do 19:15; v ulici Litochlebské náměstí v obci Praha; Litochlebské náměstí x Chilská; nehoda; DN, 2x osobní vozidlo, bez zranění.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace