Epilog a Czech Drift Series už tento víkend na Masarykově okruhu!

1. září  2015 v 13:31  
Epilog a Czech Drift Series čekají návštěvníky Masarykova okruhu už tento víkend - Foto:  Automotodrom Brno

Epilog a Czech Drift Series čekají návštěvníky Masarykova okruhu už tento víkendFoto:  Automotodrom Brno

Bohatý závodní program čeká už tento víkend návštěvníky Masarykova okruhu, kam v novém formátu přijíždí tradiční automobilový Epilog i finále Czech Drift Series. Zpravodajové Zelené vlny mají vstup zdarma!

Díky zařazení do kalendáře stále rostoucích 24HSeries na závod míří výrazně víc vozů než v posledních letech a místo obvyklých šesti hodin stráví vozy na dráze hodin dvanáct. Startovní listina má více než padesát vozů! Závod startuje v sobotu 10. října a končí o půlnoci. Na start se kromě světové špičky postaví i nejúspěšnější český jezdec novodobé historie Tomáš Enge. 

Závod trvá dvanáct hodin, proto organizátoři pro návštěvníky připravili velmi bohatý program pro celou rodinu, takže sledování dráhy můžou návštěvníci prostřídat s jinými aktivitami. Připraveny budou motocyklové i automobilové simulátory, simulátor převrácení, motokárová dráha a v promítacím sále poběží filmy a klipy s motoristickou tématikou. Pro děti budou k dispozici venkovní i vnitřní skákací atrakce a RC modely. A na své si přijdou i ženy, pro které bude připraven kosmetický koutek s odborným poradenstvím. 

Neděle bude patřit finále drifterského šampionátu 

Neděle bude patřit finále Czech Drift Seires, mistrovství v jízdě powerdriftem, tedy přetáčivým smykem. Atraktivní závod se odehrává pouze v úseku "stadionu", otevřena je na něj tedy jen tribuna C. Ve 14 hodin se návštěvníci mohou setkat s českými jezdci. 

Finále Czech Drift Series už tuto neděli na Masarykově okruhu! - Foto:  Automotodrom Brno

Finále Czech Drift Series už tuto neděli na Masarykově okruhu!Foto:  Automotodrom Brno

Zpravodajové Zelené vlny mají po předložení identifikační kartičky a občanského průkazu vstup zdarma! 

Chcete se stát dobrovolným Zpravodajem Zelené vlny a pomáhat nám vytvářet aktuální dopravní zpravodajství? A mít možnost dostat se na různé zajímavé akce zdarma? Pak neváhejte a přihlašte se! Formulář s podrobnějšími informacemi o projektu najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 21.3.2019 15:35 do 17:40; v ulici V háji v obci Praha; mezi ulicemi Dělnická a Přístavní; nehoda; stavební stroj x osobní, neblokují
  Od 21.3.2019 15:35 do 16:40; D5 - 94.7km na trase Rozvadov - Praha; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; pro poruchu odstavené vozidlo - (v odstavném pruhu ...)
  Od 21.3.2019 15:30 do 16:30; na silnici 6111 u obce Jirny okres Praha-východ; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2 x OA, na místo jede PČR

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas