Havlova Audience pro aktivní Zpravodaje

12. ledna  2015 v 11:25  
Vzpomínka na Václava Havla - Foto: Filip Jandourek

Vzpomínka na Václava HavlaFoto: Filip Jandourek

I v průběhu posledního měsíce roku 2014 jste nám volali aktuální dopravní informace. V prosinci jsme přijali více než 2 700 telefonátů a tři nejaktivnější Zpravodaje Zelené vlny opět odměňujeme. Děkujeme vám za celoroční přízeň a těšíme se na spolupráci i v roce 2015!

Tentokrát výhercům posíláme DVD Audience, hru Václava Havla s nepřekonatelným Pavlem Landovským a skvělým Josefem Abrhámem. Do balíčku přidáváme Putování s pravěkými zvířaty a také další drobné dárky, např. škrabku s rukavicí nebo reflexní vestu. 

Za měsíc PROSINEC byli nejaktivnějšími Zpravodaji a knížku s dalšími dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Bárta Jiří, Praha,
Müller Libor, Liberec,

a Radil Jan, Přerov
. 

Přehled volání za PROSINEC od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 740
Počet Zpravodajů, kteří zavolali464
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů1., 2. a 19.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 24.6.2019 14:45 do 16:50; na silnici 3 u obce Ševětín okres České Budějovice; nehoda; Na mostě přes dálnici D3 stojí v jízdním pruhu ve směru na České Budějovice nepojízdné vozidlo a bokuje provoz.
  Srážky: přeháňky, Třinec
  Viditelnost: snížená viditelnost na méně než 100 m, Albrechtice

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas