Hrdinové ve člunu pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny!

23. srpna  2016 v 10:03  
Hrdinové ve člunu pro naše aktivní Zpravodaje Zelené vlny - Foto:  Nakladatelství Moba

Hrdinové ve člunu pro naše aktivní Zpravodaje Zelené vlnyFoto:  Nakladatelství Moba

V průběhu druhého letního měsíce bylo na silnicích rušno, na bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme od vás přijali téměř 3 tisíce telefonátů. Tentokrát odměňujeme šest nejaktivnějších Zpravodajů Zelené vlny a posíláme dárkový balíček a vstupenky do letního kina v pražském Karlíně. Děkujeme, že nám pomáháte svým aktivním přístupem ke komplexnějšímu vysílání Zelené vlny.

Třem nejaktivnějším Zpravodajům posíláme dlouho očekávaný román Hrdinové ve člunu Daniela Jamese Browna, která popisuje neuvěřitelný skutečný příběh amerických veslařů, kteří získali olympijské zlato v Berlíně roku 1936. Ke knize přidáváme i další dárkové předměty, např. termohrnek nebo škrabku na auto. 

A další tři aktivní Zpravodajové Zelené vlny od nás obdrží vstupenky do letního kina v pražském Karlíně na libovolné představení Karlínského filmového léta, jehož už 14. ročník se tradičně odehrává v zahradě Českého rozhlasu Regina. 

Dárek pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny - Foto: Michaela Němcová

Dárek pro aktivní Zpravodaje Zelené vlnyFoto: Michaela Němcová

Za měsíc ČERVENEC byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a knihu, vstupenky a další dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Coufal Jiří, Velké Meziříčí,
Dvořák Petr, Praha,

Dymák Milan, Praha,
Kopecký Petr, Praha,

 
Kremláček Miloš, Telč
a Vondrák Radek, Telč.
 

Přehled volání za ČERVENEC od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 924
Počet Zpravodajů, kteří zavolali459
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů27., 1. a 29.7.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 19.4.2019 09:15 do 10:15; D1 - 26.6km na trase Praha - Říkovice; nehoda; 2 havarovaná vozidla, neprůjezdný pravý jízdní pruh; 2 x OA bez zranění. NA místě PČR.
  Srážky: přeháňky, D5-136,2
  Od 19.4.2019 09:00 do 11:05; na silnici 113 u obce Ondřejov okres Praha-východ; nehoda; 2 havarovaná vozidla; bez zranění osob.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas