Jarošova Cesta vzhůru pro aktivní Zpravodaje!

7. prosince  2015 v 10:13  
Odměna aktivním Zpravodajům Zelené vlny - Foto: Prokop Havel

Odměna aktivním Zpravodajům Zelené vlnyFoto: Prokop Havel

V listopadu bylo na silnicích rušno. Na naši bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme od vás zaznamenali více než 3 300 telefonátů. Děkujeme za vaše hlášení aktuálních dopravních informací, které jsou cenným zdrojem pro naše dopravní zpravodajství.

Tentokrát aktivním listopadovým Zpravodajům Zelené vlny posíláme DVD Radka Jaroše Cesta vzhůru: film o zdolávání vrcholů země a života. Radek Jaroš si jako první Čech a teprve patnáctý člověk na světě splnil horolezecký sen a zcela unikátně za přítomnosti kamery vystoupal na poslední z nejvyšších hor světa K2, která mu chyběla do tzv. Koruny Himálaje. K DVD přikládáme Radkem Jarošem podepsaný kalendář Z Vysočiny na Everest a do balíčku jsme přibalili i další drobné dárky, např. škrabku s rukavicí nebo reflexní pásky. 

Cesta vzhůru, Radek Jaroš - Foto:  Cesta vzhůru

Cesta vzhůru, Radek JarošFoto:  Cesta vzhůru

Za měsíc LISTOPAD byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a DVD Cesta vzhůru společně s podepsaným kalendářem a dalšími drobnými dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Doskočil Mato, České Budějovice,
Musil Petr, Brno,

a Staněk Martin, Praha. 

Přehled volání za LISTOPAD od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 314
Počet Zpravodajů, kteří zavolali489
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů30., 23. a 18.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  silnice I/46, v katastru obce Moravský Beroun, část obce Ondrášov, okr. Olomouc - v katastru obce Dvorce, okr. Bruntál, pomalu jedoucí vozidlo údržby, Od 23.04.2019 08:30 Do 23.04.2019 17:00, výměna a ...
  D1, mezi km 71 a 65, ve směru Praha, Pozor! Tvoří se kolona vozidel, Od 22.04.2019 13:54 Do 22.04.2019 19:54
  Od 22.4.2019 18:35 do 20:40; v ulici Mikanova v obci Praha; nehoda; probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí; Pozor! Lidé na vozovce; OA x Chodec, se zraněním, na místě ZZS a PČR.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas