K sychravým podzimním večerům patří dobrá knížka

4. prosince  2014 v 09:52  
Odměna Zpravodajům Zelené vlny - Foto: Šárka Ševčíková

Odměna Zpravodajům Zelené vlnyFoto: Šárka Ševčíková

V listopadu bylo na českých silnicích rušno. Na naši bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme přijali přes 2 700 telefonátů, z toho necelá polovina z nich byla od našich Zpravodajů Zelené vlny. Děkujeme všem za aktivní přístup, který nám pomáhá vytvářet kvalitní dopravní zpravodajství!

Tentokrát výhercům posíláme napínavé romány, protože k sychravému počasí dobrá knížka přece patří. Do balíčku přidáváme také další drobné dárky, např. škrabku s rukavicí nebo reflexní vestu. 

Za měsíc LISTOPAD byli nejaktivnějšími Zpravodaji a knížku s dalšími dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Beck Daniel, Nová Ves nad Nisou,
Pátek David, Hustopeče u Brna,

a Setnička Jan, Praha.
 

Přehled volání za LISTOPAD od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 740
Počet Zpravodajů, kteří zavolali466
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů18., 14. a 6.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Pokud jste se nenašli mezi oceněnými a máte rádi dobré divadelní představení, můžete využít slevu na vstupném. Přehled divadel, se kterými jsme vyjednali slevy na představení i v roce 2014, najdete zde. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 2.5.2019 14:55 do 31.7.2019 08:00; na silnici 15 na vjezdu do obce Stvolínky okres Česká Lípa , délka 838m; uzavřeno, práce na silnici; úplná uzavírka provozu z důvodu výstavby nové křižovatky - napojení ...
  Srážky: přeháňky, D48-64,8 km
  Srážky: přeháňky, D48-64,9 km

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas