Kniha i sportovní zážitek pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny!

12. září  2016 v 15:57  
Křest knihy Olympijský rok - Foto:  Český rozhlas

Křest knihy Olympijský rokFoto:  Český rozhlas

I v průběhu posledního prázdninového měsíce bylo na silnicích opět rušno, na bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme od vás přijali téměř než 3 tisíce telefonátů. Tentokrát odměňujeme sedm Zpravodajů Zelené vlny a děkujeme, že nám pomáháte svým aktivním přístupem ke komplexnějšímu vysílání Zelené vlny.

Tentokrát odměňujeme sedm aktivních Zpravodajů Zelené vlny. Pěti nejaktivnějším zasíláme knihu Olympijský rok a další drobné dárky. A dvěma dalším vstupenky na 48. memoriál Luboše Tomíčka, který se jede 19.9. v Praze. 

Za měsíc SRPEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a knihu, vstupenky a další dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

AK Markéta plochá dráha_FCB - Foto: Fcb AK Markéta Plochá dráha

AK Markéta plochá dráha_FCBFoto: Fcb AK Markéta Plochá dráha

Beck Daniel, Jablonec n. Nisou,
 
 
Dudík Pavel, Prostějov,
 
Hampl Petr, Praha,
 
Hudeček Ondřej, Uherský Brod,
 
Rak Stanislav, Větrušice u Prahy,
 
Soldán Lubomír, Prostějov a Vondrák Radek, Telč. 

Přehled volání za SRPEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 978
Počet Zpravodajů, kteří zavolali431
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů5., 3. a 19.8.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 22.9.2018 19:45 do 21:50; na silnici 6 u obce Hořovičky okres Rakovník; sil. č. I/6, 58,5 km; nehoda; zvěř na vozovce; probíhá vyšetřování nehody; srážka OA se srnou, bez zranění osob. PČR jede na ...
  v ulici Strakonická v obci Praha, Velká Chuchle, směr Strakonice, nehoda, havarované vozidlo, neprůjezdná zpevněná krajnice (odstavný pruh), Od 22.09.2018 18:30 Do 22.09.2018 21:00, 2x osobní vozidlo
  Od 22.9.2018 19:45 do 21:50; na silnici 150 u obce Zvěstov okres Benešov; nehoda; zvěř na vozovce; havarované vozidlo; srážka OA se srnou, bez zranění osob.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas