Letní soutěž pro děti "Namaluj Zeleného anděla"

2. července  2002 v 17:48  
holčička a ceny - Foto: Jan Rosenauer

holčička a cenyFoto: Jan Rosenauer

Máte fantazii? Jak si představujete Zeleného anděla, patrona bezpečnosti na silnicích? Namalujte jej, pošlete nám svůj obrázek a můžete vyhrát plno zajímavých cen (například trička, kazety a CD s pohádkami i písničkami, pexesa nebo skládačku). Pravidla soutěže jsou:

soutěž pro děti - Foto: Jan Rosenauer

soutěž pro dětiFoto: Jan Rosenauer

1) Soutěž probíhá od 1. července do 31. srpna 2002. 

2) Soutěžící mají za úkol namalovat libovolnou technikou (malba, kresba, koláž aj.) obrázek formátu A4 na téma: "Jak si představujete Zeleného anděla, patrona bezpečnosti na silnicích?" 

3) Soutěže se mohu zúčastnit všechny děti od 0 do 15 let. 

4) Soutěžící budou rozděleni na dvě kategorie: na děti do 8 let a na děti od 9 do 15 let. 

5) Příspěvky do soutěže musí být odeslány nejpozději 31. srpna 2002 (rozhoduje datum poštovního razítka) na adresu: Český rozhlas 1 - Radiožurnál, Vinohradská 12, 12099 Praha 2, heslo "Zelený anděl". 

6) 6. září 2002 porota vyhodnotí deset nejhezčích a nejoriginálnějších obrázků v každé kategorii. Tyto obrázky poté budou vystaveny na internetových stránkách Zelené vlny a ve výloze budovy Českého rozhlasu na Vinohradské ulici 12 v Praze 2. 

7) Výsledky soutěže budou zveřejněny ve vysílání českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu a na internetových stránkách Zelené vlny. Všichni výherci dostanou od ČRo 1 - Radiožurnálu jako odměnu zajímavé dárky. (viz fotografie) 

8) Dotazy k soutěži můžete volat na telefonní číslo 02/2155 2233 nebo posílat e-mailem na adresu: andrea.namestkova@rozhlas.cz

Ceny pro dětskou letní soutěž - Foto: Jan Rosenauer

Ceny pro dětskou letní soutěžFoto: Jan Rosenauer

 

Autor:  Andrea Náměstková  (ann)
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 22.11.2018 12:40 do 18:40; na silnici 35 u obce Mohelnice okres Šumperk; Směr Moravská Třebová.; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; sjízdné se zvýšenou opatrností; Odstavené NA pro poruchu, označeno ...
  Srážky: přeháňky, Komárno
  Srážky: přeháňky, Nad Starým Hrozenkovem

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas