Nejaktivnějším Zpravodajům posíláme Bobka!

3. října  2014 v 15:04  
Zpravodaje Zelené vlny si hýčkáme - Foto: Jana Myslivečková

Zpravodaje Zelené vlny si hýčkámeFoto: Jana Myslivečková

Zelená vlna oslavila 29. 9. 2014 40 let svého dopravního vysílání. I v příštích měsících a letech se pro vás budeme snažit poskytovat co nejkvalitnější veřejnou službu. Děkujeme, že nám pomáháte získávat více informačních zdrojů, protože díky vám je naše dopravní zpravodajství aktuální. Třem Zpravodajům Zelené vlny opět posíláme jako poděkování za aktivitu v měsíci září dárkový balíček.

Logo České pojišťovny - Foto: Česká pojišťovna

Logo České pojišťovnyFoto: Česká pojišťovna

Tentokrát výhercům zasíláme knížku bývalého rozhlasového kolegy a ředitele pražské ZOO Miroslava Bobka Žirafa na pondělí. Je to výběr zajímavých sloupků, poznámek a novinových článků, ve kterých popisuje neobyčejná setkání se zvířaty i s lidmi. Do balíčku jsme přidali také flash disk, hrací karty a kšiltovku od České pojišťovny a několik dárkových předmětů Zelené vlny. 

Za měsíc ZÁŘÍ byli nejaktivnějšími Zpravodaji a dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Dudík Pavel, Prostějov,
Kaplan Jan, Ústí nad Orlicí,

a Pleva Lubomír, Křenovice u Slavkova.
 

Přehled volání za ZÁŘÍ od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 978
Počet Zpravodajů, kteří zavolali610
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů12., 19. a 5.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Pokud jste se nenašli mezi oceněnými a máte rádi dobré divadelní představení, můžete využít slevu na vstupném. Přehled divadel, se kterými jsme vyjednali slevy na představení i v roce 2014, najdete zde. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  silnice I/45, v katastru obce Lomnice - v katastru obce Dětřichov nad Bystřicí, okr. Bruntál, práce na silnici, Od 22.03.2019 07:30 Do 22.03.2019 14:00, řez a průřez keřů, štěpkování
  Od 21.3.2019 21:40 do 23:00; D1 - 50.7km na trase Říkovice - Praha; D1, km 50,3 ve směru na Prahu; porouchané vozidlo, zdržení; neprůjezdný jízdní pruh pro pomalá vozidla; odstavená dodávka.
  Od 21.3.2019 21:10 do 23:10; D11 - 2.6km na trase Hradec Králové - Praha; nehoda; neprůjezdná zpevněná krajnice; havárie OA do příkopu, se zraněním.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas