Nejpilnější Zelení andělé se mohou těšit na mobilní telefony

7. listopadu  2002 v 13:30  
Call centrum Zelených andělů - Foto: Jan Rosenauer

Call centrum Zelených andělůFoto: Jan Rosenauer

Opět jsme vyhodnotili telefonáty Zelených andělů za uplynulý měsíc, který byl rekordní co do počtu vašich zpráv o dopravě. Velice si vaší pomoci při přípravě našeho dopravního zpravodajství - Zelené vlny ceníme a pro pět nejlepších už jsou na cestě dárky. Být pilným a všímavým Zeleným andělem se rozhodně vyplatí!

Call centrum Zelených andělů - Foto: Jan Rosenauer

Call centrum Zelených andělůFoto: Jan Rosenauer

Nejpilnějšími ze Zelených andělů, kteří na naši bezplatnou linku během října zavolali více než 1100 důležitých informací, byli Evžen Dvorský, Jindřich Kalous, Petr Dvořák, Aleš Doubek a Zdeněk Pojman. Všichni jmenovaní se mohou těšit na mobilní telefony. Celkem se v říjnu svými telefonáty zapojilo do přípravy dopravního zpravodajství na pět stovek registrovaných Zelených andělů. 

Kromě různých výhod, které se týkají všech našich registrovaných dobrovolných dopravních zpravodajů (například školy bezpečné jízdy a volné vstupy na vybrané motoristické akce), připravujeme pro ty, kteří volají nejvíce informací o dopravní situaci, i další bonusy. V říjnu se například mohli proletět v letadlech nad Prahou a jejím okolím a prohlédnout si silniční provoz doslova s nadhledem. Být Zeleným andělem neznamená pouze dobrý pocit z toho, když pomůžete sobě i ostatním řidičům. Může vám to přinést i neopakovatelné zážitky. 

Autor:  Martin Hromádka  (dka)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Hrdlořezy
  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Bělá pod Bezdězem
  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, D1-39.65

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas