Odměnili jsme nejaktivnější v březnu

4. dubna  2006 v 16:46  
telefonáty Zpravodajů ZV - Foto: Jan Rosenauer

telefonáty Zpravodajů ZVFoto: Jan Rosenauer

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku 800 12 20 12 callcentra Českého rozhlasu a Global Assistance v březnu zavolali tito zpravodajové: 

Věra Deriánová, Odolena Voda
Petr Dvořák, Praha 8
Stanislav Houška, Jílové u Prahy
Petr Kopecký, Praha-Černý Most
Zbyněk Prim, Kladno 

Celkem jsme v tomto měsíci přijali 2320 telefonátů od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 758 našich dobrovolných spolupracovníků. Nejvíce jste volali 9. a 14. března. 

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy. 

Autor:  Jan Rosenauer  (jkr)

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 21.5.2019 16:05 do 17:05; D10 - 50.1-50.2km na trase Turnov - Praha; požár vozidla; jízdní pruh uzavřen; požár OA.
  silnice I/35, v katastru obce Křelov-Břuchotín, část obce Křelov - v katastru obce Olomouc, část obce Kropáčov, okr. Olomouc, pomalu jedoucí vozidlo údržby, pravý jízdní pruh uzavřen, Od 22.05.2019 12:00 ...
  Srážky: přeháňky, Rádelský Mlýn

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas