Odměnili jsme nejaktivnější v dubnu

9. května  2005 v 15:55  
telefonáty Zpravodajů ZV - Foto: Jan Rosenauer

telefonáty Zpravodajů ZVFoto: Jan Rosenauer

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v dubnu zavolali tito zpravodajové: 

Petr Dvořák, Praha 8
Stanislav Houška, Jílové u Prahy
Jaroslav Kačer, Jesenice u Prahy
Pavel Rulc, Žďár u Mnichova Hradiště
Jaroslav Vimr, Brandýsek 

Celkem jsme v tomto měsíci přijali 3550 telefonátů, z toho 1139 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 442 našich dobrovolných spolupracovníků. 

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy. 

Autor:  Jan Rosenauer  (jkr)

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 18.2.2019 22:45 do 19.2.2019 00:50; na silnici 18033 u obce Dobřany okres Plzeň-jih; nehoda; OA x srna, zvýšená opatrnost, na místo policie.
  Srážky: sněžení, D8-36,5
  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Bělá pod Bezdězem

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas