Odměnili jsme nejaktivnější v květnu

10. června  2004 v 12:56  
telefonáty Zpravodajů ZV - Foto: Jan Rosenauer

telefonáty Zpravodajů ZVFoto: Jan Rosenauer

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili Kryštofy (Zelené anděly), kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších za květen se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v květnu zavolali tito Kryštofové: 

Evžen Dvorský, Uničov
Ing. Pavel Bílek, Praha 4
Ing. Zdeněk Havlíček, Praha 4
Ing. Bohuslav Kratěna, Praha 3
Josef Šulc, Praha 4 

Celkem jsme v květnu přijali 4383 telefonátů, z toho 1537 od registrovaných Kryštofů. Informace o dopravě nám zavolalo 603 Kryštofů. 

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Nejaktivnější Kryštofy vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy. 

Autor:  Martin Hromádka  (dka)

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Bubenečský tunel směr Letná, Praha-Troja - Praha 7, Praha, tunel uzavřen, Od 23.04.2019 23:00 Do 24.04.2019 05:00, pravidelná údržba a čištění tunelu
  Povětrnostní podmínky: silný vítr, Cínovec 2
  Srážky: přeháňky, D48-64,8 km

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas