Odměnili jsme nejaktivnější v lednu

25. února  2004 v 23:18  
telefonáty Zpravodajů ZV - Foto: Jan Rosenauer

telefonáty Zpravodajů ZVFoto: Jan Rosenauer

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili Zelené anděly, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších za leden se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v lednu zavolali tito Zelení andělé (v abecedním pořadí): 

Ladislav Beran, Volary
Evžen Dvorský, Uničov
Petr Dvořák, Praha 8
Vladimír Grygařík, Choryně
Jiří Rebenda, Ústí nad Labem 

Celkem jsme v lednu přijali 4583 telefonátů, z toho 1458 od registrovaných Zelených andělů. Informace o dopravě nám zavolalo 650 Zelených andělů. Nejvíce telefonátů jsme zaznamenali v pátek 31. ledna, kdy Zelení andělé zavolali 159 informací. 

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Nejaktivnější Zelené anděly vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy. 

Autor:  Martin Hromádka  (dka)

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 25.6.2019 14:45 do 16:50; na silnici 38 u obce Nebovidy okres Kolín; nehoda; 2 havarovaná vozidla; bez zranění.
  Srážky: přeháňky, Třinec
  Srážky: déšť, D1-154,1

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas