Odměnili jsme nejaktivnější v listopadu

5. prosince  2006 v 21:11  
telefonáty Zpravodajů ZV - Foto: Jan Rosenauer

telefonáty Zpravodajů ZVFoto: Jan Rosenauer

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku 800 12 20 12 callcentra Českého rozhlasu a Global Assistance v listopadu zavolali tito zpravodajové: 

Miroslav Gala, Praha-Letňany
Jaromír Krejčí, Brno-Slatina
Mojmír Maršák, Praha 4
Vít Nekuda, Brno-Nový Lískovec
Karel Novotný, Most 

Celkem jsme v tomto měsíci přijali 2.535 telefonátů od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 744 našich dobrovolných spolupracovníků. Nejvíce jste volali 3., 2. a 16. listopadu. 

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy. 

Autor:  Jan Rosenauer  (jkr)

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Srážky: sněžení, Cínovec 2
  Srážky: přeháňky, Horní Bečva
  Srážky: déšť, II/277 Mohelnice nad Jizerou

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas