Odměnili jsme nejaktivnější v prosinci

8. ledna  2005 v 15:03  
telefonáty Zpravodajů ZV - Foto: Jan Rosenauer

telefonáty Zpravodajů ZVFoto: Jan Rosenauer

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších v prosinci se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v prosinci zavolali tito zpravodajové: 

Evžen Dvorský, Uničov
Antonín Polanský, Ústí nad Labem
Tomáš Slaný, Praha 5
Jan Průša, Praha 8
Petr Matějíček, Horní Slavkov 

Celkem jsme v prosinci přijali 6455 telefonátů, z toho 1127 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 448 našich dobrovolných spolupracovníků. 

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy. 

Autor:  Jan Rosenauer  (jkr)

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Rádelský Mlýn
  Srážky: sněžení, I/42 Husovický tunel - jih
  Od 17.2.2019 21:45 do 22:50; na trase Štěrboholy - Troja v ulici Strahovský tunel v obci Praha; Ve směru na Prahu 6; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; neprůjezdná zpevněná krajnice; Pro poruchu ...

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas