Odměnili jsme nejaktivnější v srpnu

17. září  2004 v 22:10  
telefonáty Zpravodajů ZV - Foto: Jan Rosenauer

telefonáty Zpravodajů ZVFoto: Jan Rosenauer

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní zpravodaje, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších v srpnu se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v srpnu zavolali tito zpravodajové: 

Evžen Dvorský, Uničov
Roman Běhálek, Mariánské Lázně
Tomáš Slaný, Praha 5
Pavel Rulc, Žďár u Mnichova Hradiště
František Říha, Liberec 

Celkem jsme v srpnu přijali 4199 telefonátů, z toho 1146 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 488 našich dobrovolných spolupracovníků. 

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy. 

Autor:  Martin Hromádka  (dka)

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Srážky: přeháňky, D48-64,8 km
  Srážky: přeháňky, D48-64,9 km
  Od 20.4.2019 05:15 do 08:15; D5 - 26.8-25.6km na trase Rozvadov - Praha; nehoda; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; NA sjel z dálnice do příkopu, bez zranění.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas