Přijďte se podívat na Prague Car Festival!

21. srpna  2015 v 13:53  
International Prague Car Festival - Foto: International Prague Car Festival

International Prague Car FestivalFoto: International Prague Car Festival

Už čtvrtý ročník automobilové výstavy se koná na výstavišti PVA Expo Praha Letňany tento víkend 29. – 30. srpna. Můžete se těšit na stovky unikátních automobilů a po celý víkend bude připraven také bohatý doprovodný program. A pokud jste náš Zpravodaj Zelené vlny, máte vstup zdarma!

Návštěvníci festivalu se můžou těšit na stovky unikátních automobilů z mnoha směrů motorismu. V sekci Dream cars budou představeny lahůdky ze světa luxusních a sportovních vozů. Sekce Racing cars nabídne ukázku mnoha profesionálních závodních týmů a Tuning scene ukáže nejlepší tuningové vozy z osmi zemí Evropy. 

International Prague Car Festival - Foto: International Prague Car Festival

International Prague Car FestivalFoto: International Prague Car Festival

V letošním roce bude poprvé součástí výstavy veletrh Gas&Electric Car Festival zaměřený na LPG, CNG, biopaliva a elektromobily. Především pro děti budou připraveny herní konzole, soutěže a jízdy na trenažerech, dospělí si mohou vyzkoušet jízdy na venkovní ploše s elektromobily. Těšit se návštěvníci můžou také na soutěže Miss, focení s modelkami nebo na tomboly se zajímavými cenami. 

Zpravodajové Zelené vlny mají vstup zdarma 

Jste náš Zpravodaj Zelené vlny? Pokud ano, máte vstup na akci zdarma. Stačí, když ukážete svoji kartičku Zpravodaje Zelené vlny za pokladnami až před vchodem do vstupní haly. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 16.11.2018 17:35 do 19:40; v ulici Provazníkova v obci Brno , délka 104m; nehoda; 4 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; Bez zranění osob. Na místě PČR.
  Od 16.11.2018 17:35 do 19:40; v ulici Koutníkova v obci Hradec Králové; Směr z Hradce Králové.; nehoda; neprůjezdný pruh, 3 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; 3 x OA, bez zranění osob, únik ...
  Povětrnostní podmínky: silný vítr, Karlovy Vary - obchvat

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas