Se Zelenou vlnou za fotbalem

aktualizováno 09.04.2015 09:50  
Odměna Zpravodajům Zelné vlny - Foto: Alžběta Švarcová

Odměna Zpravodajům Zelné vlnyFoto: Alžběta Švarcová

Konec prvního jarního měsíce přinesl výraznou změnu v počasí, sníh, déšť a s tím spojené dopravní komplikace na celém území České republiky. Nejvíce telefonátů jsme od našich Zpravodajů Zelené vlny obdrželi poslední dva březnové dny a tři nejaktivnější jsme opět odměnili.

Tentokrát jsme udělali radost fotbalovým příznivcům české reprezentace do 21 let. Zpravodajové se mohli těšit na přátelské utkání České republiky s Portugalskem, které se konalo 31. března v Praze. Každému jsme poslali čtyři lístky, takže věříme, že i s přáteli si fotbalovou atmosféru i přes nepříznivé počasí užili. 

Za měsíc BŘEZEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji a lístky na fotbalové utkání od nás získali (v abecedním pořadí): 

Macháček Petr, Mrač,
Němeček Zdeněk, Hradec Králové

a Zimmermann Patrik, Praha
. 

Přehled volání za BŘEZEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 235
Počet Zpravodajů, kteří zavolali620
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů31., 30. a 18.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  silnice I/45, v katastru obce Lomnice - v katastru obce Dětřichov nad Bystřicí, okr. Bruntál, práce na silnici, Od 22.03.2019 07:30 Do 22.03.2019 14:00, řez a průřez keřů, štěpkování
  Od 21.3.2019 21:40 do 23:00; D1 - 50.7km na trase Říkovice - Praha; D1, km 50,3 ve směru na Prahu; porouchané vozidlo, zdržení; neprůjezdný jízdní pruh pro pomalá vozidla; odstavená dodávka.
  Od 21.3.2019 21:10 do 23:10; D11 - 2.6km na trase Hradec Králové - Praha; nehoda; neprůjezdná zpevněná krajnice; havárie OA do příkopu, se zraněním.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas