Se Zelenou vlnou za fotbalem

10. července  2015 v 15:17  
Odměna Zpravodajům Zelené vlny - Foto: Šárka Ševčíková

Odměna Zpravodajům Zelené vlnyFoto: Šárka Ševčíková

I v průběhu letních měsíců je na silnicích živo. V červnu jsme od vás obdrželi více než 3 600 telefonátů. Děkujeme, že nám voláte i na vašich prázdninových cestách! Nejaktivnější z vás opět odměňujeme.

Tentokrát posíláme třem nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny fotbalový reprezentační dres se šálou. Do balíčku přikládáme i další drobné dárky Zelené vlny. 

Za měsíc ČERVEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a reprezentační dres se šálou od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Odměna Zpravodajům Zelené vlny - Foto: Šárka Ševčíková

Odměna Zpravodajům Zelené vlnyFoto: Šárka Ševčíková

Buchta Josef, Rajhrad,
Pátek David, Hustopeče u Brna,

a Vondrák Radek, Telč. 

Přehled volání za ČERVEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 683
Počet Zpravodajů, kteří zavolali554
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů4., 25. a 26.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas