V dubnu nám Zpravodajové volali i od hromadných nehod. Děkujeme.

4. května  2018 v 18:16  
Zelená vlna: Dárkové předměty - Foto:  Zelená vlna

Zelená vlna: Dárkové předmětyFoto:  Zelená vlna

S příchodem května máme opět milou povinnost odměnit nejaktivnější zpravodaje za duben. Hezké počasí se projevuje i na silnicích a bohužel i na nehodovosti. Vyjeli už navíc i motorkáři, takže bude zase nějakou dobu trvat, než si na sebe řidiči zvyknou.

V dubnu policie řešila celkem 8039 nehod. Hodně z nich připadlo právě na motorkáře. Třeba jen v pátek odpoledne 20. dubna mezi 16. hodinou a 18:30 museli záchranáři vyjíždět k řadě zraněných motorkářů: • II/434 u Přerova motorka s náklaďákem • D1 u Brna osobní auto a motorka • v Brně v Jihlavské osobní auto a motorka • I/4 před Chrašticemi havárie motorky • na D6 za Karlovými Vary motorka do svodidel • v Praze na Kobyliském náměstí osobní auto a motorka • znovu I/4 za Chraštičkami osobní auto a motorka. 

Naše callcentrum v dubnu odbavilo celkem 4696 telefonátů a výraznou měrou jste tak přispěli ke kvalitnímu dopravnímu zpravodajství pro české řidiče. 

Z těch, kdo nám během dubna zavolali nejčastěji, tentokrát posíláme poděkování této trojici: 

Pavel Dudík, Prostějov
Jiří Jirout, Březová u Uherského Brodu
Petr Vondrovic, Holýšov 

Vybraným Zpravodajům gratulujeme a posíláme pár drobností, které přijdou vhod v nadcházejícím horkém počasí. Těšit se mohou například na šikovné clony na boční okénka, kšiltovku ZV, slušivé polo tričko a kdyby náhodou pršelo, tak na deštivé dny se určitě bude hodit pláštěnka v prakticky skladném cestovním balení. 

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera.  

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Případné změny proto hlaste prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů.  

Nezapomeňte volat na 800 553 553 vždy, když potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme.  

Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 15.11.2018 12:10 do 14:15; na trase Štěrboholy - Troja v ulici Jižní spojka v obci Praha; nehoda nákladního vozidla; neprůjezdný pruh, 2 havarovaná vozidla; NA x OA bez zranění.
  Od 15.11.2018 12:15 do 13:15; D1 - 6.5km na trase Říkovice - Praha; nehoda; 2 havarovaná vozidla, neprůjezdný levý jízdní pruh; 2 x OA bez zranění. Na místě PČR.
  D0 sjezd EXIT 10 ve směru D7, nehoda, neprůjezdný pruh, havarované vozidlo, Od 15.11.2018 11:45 Do 15.11.2018 13:50, nehoda; neprůjezdný pruh, 2 havarovaná vozidla; bez zranění.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas