Zpravodajové pomáhají hledat lepší cestu: V březnu na sněhu i v rušném provozu před Velikonocemi

5. dubna  2018 v 12:30  
Zelená vlna: Dárkové předměty - Foto:  Zelená vlna

Zelená vlna: Dárkové předmětyFoto:  Zelená vlna

Děkujeme všem, kdo během března upozornili na jakýkoliv problém na silnicích. Hodnotné pozornosti posíláme tentokrát hned šesti z nejčastěji volajících.

Zima se i ve svých posledních dnech hlásila o slovo, několikrát i poměrně důrazně. Sněhové kalamity potrápily řidiče zejména 6. a 17. března. Už o pár dní později přišlo jaro a s ním i předvelikonoční mumraj na silnicích. Rozjela se také sezóna oprav a rekonstrukcí silnic a dálnic. Na D1 začaly práce na modernizaci v dalších úsecích. Přibylo mnoho omezení a uzavírek i na dalších místech. Všechny komplikace sledujeme a Zpravodajové Zelené vlny nám v tom významně pomáhají. 

V březnu jsme od vás přijali v našem call centru celkem 4174 hovorů. To je oproti únoru citelný nárůst. Proto také tentokrát odměňujeme nikoliv jednu, ale dvě trojice. 

Třem z našich stabilně nejaktivnějších „štamgastů“ jako poděkování posíláme trička Zelené vlny a sady časopisů a publikací od vydavatelství Mladá Fronta (magazíny Motocykl, Auto 7, Udělej si sám, Auto Motor a Sport Classic, Auto průvodce 2018): 

Zelená vlna: Pozornosti pro Zpravodaje ZV - Foto:  Zelená vlna

Zelená vlna: Pozornosti pro Zpravodaje ZVFoto:  Zelená vlna

Martin Pšenička, Praha
Petr Šesták, Brno
Radek Vondrák, Telč 

A dále vybíráme z těch, kteří během března zavolali více než deset krát, další tři. Těm zasíláme hrníčky, reflexní vesty, klíčenky a další drobnosti ZV: 

Petr Koňařík, Otrokovice
Tomáš Zdechovský, Hradec Králové
Kateřina Hynová, Praha 

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera. 

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Případné změny proto hlaste prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů

Nezapomeňte volat na 800 553 553 vždy, když potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme. 

 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  D1, km 119.5, ve směru Bohumín – PL, porouchané vozidlo, zdržení, překážka, která brání provozu na celé vozovce nebo její části, Od 19.04.2019 17:02 Do 19.04.2019 18:02
  D1, mezi km 119.5 a 120, ve směru Bohumín – PL, Pozor! Tvoří se kolona vozidel, zdržení, Od 19.04.2019 14:11 Do 19.04.2019 19:30
  Od 19.4.2019 17:05 do 19:10; na silnici v obci Mutěnice okres Hodonín; nehoda; 2 havarovaná vozidla; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; OA x Cyklista bez zranění.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas