Zpravodajům Zelené vlny posíláme Zemana!

18. února  2015 v 12:36  
Odměna Zpravodajům Zelené vlny - Foto: Šárka Ševčíková

Odměna Zpravodajům Zelené vlnyFoto: Šárka Ševčíková

Zimní počasí komplikovalo první měsíc roku 2015 dopravu po celé České republice. Jsme rádi, že nám pomáháte svým aktivním přístupem zpřesňovat naše dopravní zpravodajství. Třem nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny opět posílám dárkový balíček jako poděkování za jejich aktivní přístup.

Tentokrát výhercům posíláme sadu DVD z Muzea Karla Zemana. To vydalo DVD se Zemanovými filmy, které na těchto nosičích vycházejí poprvé. Filmy jsou digitalizovány z původních filmových materiálů a DVD navíc obsahují bonusové materiály o životě a díle této legendy světové kinematografie. Do balíčku přidáváme také přípravek Acutil, doplněk stravy pro podporu koncetrace a paměti, a také další drobné dárky, např. škrabku s rukavicí nebo tričko. 

Za měsíc LEDEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji a DVD s dalšími dárky od nás získávají (v abecedním pořadí): 

Čáp Vladimír, Praha,
Desenský Karel, Teplice,

a Musil Petr, Brno
. 

Přehled volání za LEDEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 259
Počet Zpravodajů, kteří zavolali403
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů5., 30., 27. a 29.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit. 

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Srážky: déšť, Horní Bečva
  Srážky: přeháňky, Petrůvka
  Srážky: přeháňky, Komárno

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas