Hledá se nejlepší český řidič(ka)! Jste to vy?

24. července  2013 v 11:07  
Parkování jako jedna z nezbytných dovedností řidiče - Foto: SXC/Svilen Milev

Parkování jako jedna z nezbytných dovedností řidičeFoto: SXC/Svilen Milev

V pondělí 29. července startuje už 11. ročník soutěže časopisu Svět motorů Nejlepší český řidič. Pokud jste přesvědčeni, že právě vy jste dobrý řidič, a chcete své znalosti a dovednosti porovnat s ostatními, neváhejte a zúčasněte se soutěže o velice lákavé ceny! Finále se uskuteční 24. září 2013 na polygonu v Mostě.

Myslíte si o sobě, že jste dobrý řidič? Zvládáte za volantem každou situaci a znáte záludnosti pravidel silničního provozu? Dokažte to a prověřte svoje teoretické a praktické dovednosti v atraktivní motoristické soutěži. A pokud budete jedni z nejlepších, můžete odjet v novém voze Kia Cee´d nebo skútrem Maxon Ardour, na rukou mít nové hodinky Casio, v kapse poukázku na Školu smyku a v tašce kvalitní autokosmetiku. 

Zúčastnit soutěže se můžete kdykoli v období od 29. července do 8. září, kdy začíná SMS kvíz (5 základních kol a 1 rozstřelové kolo). Do seminifinále postupuje celkem 60 výherců SMS kvízu, kteří odpoví správně na 3 vědomostní otázky a jejich tip byl nejblíže správné odpovědi. Semifinále a následné finále, do kterého postoupí 10 finalistů, se uskuteční dne 24. září na polygonu v Mostě. Podrobnější informace o soutěži včetně přesných a podrobných pravidel soutěže naleznete zde. 

Pokud vás tato soutěž zaujala, pak neváhejte a zkuste štěstí. Možná jste to právě vy, kdo se bude pyšnit titulem Nejlepší český řidič/ka. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 16.6.2019 19:45 do 20:10; D1 - 350.1km na trase Polsko (st. hranice) - Lipník nad Bečvou; příčiny zdržení odstraněny; pro poruchu odstavené vozidlo v odstavném pruhu.
  Srážky: přeháňky, D35-270,4
  Od 16.6.2019 19:45 do 21:45; D1 - 346.6km na trase Lipník nad Bečvou - Polsko (st. hranice); porouchané vozidlo, zdržení; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; pro poruchu odstavené vozidlo ...

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas