Identifikační karta Zpravodaje Zelené vlny

18. července  2012 v 09:59  
Identifikační karta Zpravodaje Zelené vlny - Foto:  Český rozhlas

Identifikační karta Zpravodaje Zelené vlnyFoto:  Český rozhlas

Každý dobrovolný dopravní Zpravodaj Zelené vlny získává po registraci identifikační kartu. Využije ji zejména při čerpání klubových výhod, jakými jsou volné vstupy na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce.

Stále platí starší karty 

V současnosti stále platí starší plastové identifikační karty Zpravodajů ZV. Jsou opatřené dřívějšími logy Českého rozhlasu a Zelené vlny. Zepředu jsou potištěné dnes již neexistujícím číslem 800 12 20 12 (od listopadu 2016 jej nahradila bezplatná linka do vlastního dispečinku Zelené vlny 800 553 553). Na zadní straně obsahují jméno a příjmení držitele, jeho registrační číslo (viz foto). 

Čtěte také: Zelená vlna: Známe lepší cestu

Jak karty slouží 

Pokud mají Zpravodajové Zelené vlny na některou akci vstup zdarma, nebo se slevou, musí se při vstupu (případně u pokladny) prokázat svou identifikační kartou. Někteří pořadatelé mohou požadovat předložení karty v kombinaci s jiným dokladem obsahujícím kromě jména a příjmení i fotografii. 

Chystáme nové karty 

Připravujeme výměnu stávajících dosluhujících identifikačních karet za zcela nové. Prozatím je vydávání nových karet pozastaveno. Nově se registrující Zpravodaje Zelené vlny proto prosíme o trpělivost. Přípravy na celou akci si žádají svůj čas. A samotná výměna proběhne v několika fázích, protože počet registrovaných není z nejmenších. Už překročil 10 tisíc. 

Čtěte také: Zelená vlna: Historie dopravního zpravodajství

Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás e-mailem na adrese: zelenavlna@rozhlas.cz 

Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 21.3.2019 15:35 do 17:40; v ulici V háji v obci Praha; mezi ulicemi Dělnická a Přístavní; nehoda; stavební stroj x osobní, neblokují
  Od 21.3.2019 15:35 do 16:40; D5 - 94.7km na trase Rozvadov - Praha; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; pro poruchu odstavené vozidlo - (v odstavném pruhu ...)
  Od 21.3.2019 15:30 do 16:30; na silnici 6111 u obce Jirny okres Praha-východ; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2 x OA, na místo jede PČR

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas