Jedno výmolářské „před a po“ v Evropské ulici v Praze

aktualizováno 14.05.2013 15:10  
Výmoly v pražské Evropské ulici před opravou - Foto:  Výmoly

Výmoly v pražské Evropské ulici před opravouFoto:  Výmoly

Podívejte se na jedno výmolářské „před a po“. Týká se frekventované pražské Evropské ulice. Výmol vyfotil řidič Tomáš M. na začátku května a za tři dny byla vozovka opravena.

Fotografii pořídil řidič Tomáš M. a zveřejnil na webových stránkách Vymoly.cz dne 3. května 2013. 

A stejný úsek v Evropské ulici po opravě - Foto:  Výmoly

A stejný úsek v Evropské ulici po opravěFoto:  Výmoly

Za tři dny byl výmol opraven firmou Metrostav, a. s., která nám poskytla fotografie toho, jak rušná silnice vypadá po opravě. 

Věříme, že rychle a kvalitně opravených výmolů bude přibývat. 

Chcete o projektu, na němž Radiožurnál spolupracuje se serverem Vymoly.cz vědět víc? A chcete se sami zapojit a zajímá vás, jak vlastně na to? Všechny informace hledejte ve shrnujícím článku

Výmolů, které vyžadují opravu a které znepříjemňují život řidičům, je na našich silnicích mnoho. Na jaká místa si dát největší pozor, si můžete prohlédnout v přehledné mapě na našich webových stránkách. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 25.4.2019 17:55 do 19:00; v ulici Kývalka v obci Omice okres Brno-venkov; za sjezdem z D1, směr Brno; nehoda odstraněna; provoz v jízdním pruhu obnoven; DOD x OA bez zranění.
  Od 25.4.2019 17:45 do 19:00; na silnici 37365 v obci Račice-Pístovice okres Vyškov; nehoda odstraněna; provoz v jízdním pruhu obnoven; OA x cyklista se zraněním. Na místě ZZS a PČR.
  Od 25.4.2019 18:25 do 20:30; na silnici 50 u obce Staré Hutě okres Uherské Hradiště; Ve směru na Brno.; nehoda; neprůjezdný pruh, havarované vozidlo; probíhá vyšetřování nehody; OA na střeše, bez zranění ...

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas