Kreativní „kátyúvadász“ komiksové stripy. Podívejte se!

23. dubna  2014 v 15:26  
Haló, chci nahlásit výmol na silnici! - Foto:  Výmoly

Haló, chci nahlásit výmol na silnici!Foto:  Výmoly

Už čtvrtý ročník Výmoly.cz odstartoval v České republice 31. března 2014. Tento projekt má ovšem také svoji slovenskou a maďarskou verzi. Na maďarském facebookovém profilu výmolů se v měsíci dubnu objevilo několik komiksových stripů, které poukazují na neutěšený stav silnic v Maďarsku. Podívejte se do galerie!

Nepochybujeme o tom, že i vy byste vymysleli podobné obrázky s originálním textem. Pokud vás tedy maďarští kolegové inspirovali, neváhejte a pošlete nám své nápady. Ty nejlepší odměníme a zašleme malý dárek. Posílat je můžete na email zelenavlna@rozhlas.cz nebo je vkládat na facebookový profil Zelené vlny. 

Do projektu Výmoly se můžete zapojit kdykoliv. Stačí když díru v silnici vyfotíte a pošlete přes mobilní aplikaci chytrým telefonem nebo přes internet vložíte na stránky Výmoly.cz. Kromě dobrého pocitu, že pomáháte zlepšit stav našich silnic, můžete vyhrát i zajímavé ceny. 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Stav vozovky: náledí, D0 Rudná 3,6
  Srážky: přeháňky, Třinec
  Stav vozovky: náledí, D1-15,55

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas