Výmol – výtluk – výčep aneb první výmolářské posezení

24. června  2013 v 12:38  
První výmolářské posezení - Foto: Fotobanka  Stock Exchange

První výmolářské posezeníFoto: Fotobanka Stock Exchange

Zapojili jste se do projektu Výmoly? Chcete se na něco zeptat organizátorů projektu, podělit se o své postřehy nebo se dovědět, jak se projektu daří ve Slovenské republice a Maďarsku? Přijďte posedět tento pátek 28. června 2013 v 18 hodin do pražské restaurace Demínka!

Nenechejte si ujít první výmolářské posezení s organizátory, silničáři a s vámi, účastníky projektu Výmoly. Společně se můžete podělit o své zkušenosti s kvalitou silnic v České republice, můžete získat také důležitou zpětnou vazbu od silničářů a jejich možností oprav jednotlivých výtluků. 

Dovíte se mimo jiné, jaká je aktivita jednotlivých krajů, jak si stát a kraje poradí se stavem silnic po povodních nebo jak se od loňského roku statisticky vyvíjí počet publikovaných výmolů (v minulých dnech byl publikován už třítisící výtluk a množství nahlášených výmolů od konce února letošního roku strmě stoupal). 

Začátek neformálního posezení je v 18. hodin a své pozvání můžete potvrdit na facebookovém profilu Zelené vlny nebo přímo na facebookovém profilu Výmoly. Neváhejte a přijďte! 

Autor:  Michaela Němcová  (min)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 13.11.2018 08:40 do 09:10; na silnici 11 u obce Libice nad Cidlinou okres Nymburk; na kruhovém objezdu; všechny nehody byly odstraněny, nejsou hlášeny žádné další problémy
  Od 13.11.2018 08:50 do 11:55; na silnici v obci Ostrava; křiž. ul. K Myslivně x 17. listopadu; nehoda nákladního vozidla; 2 havarovaná vozidla; NA x tramvaj bez zranění.
  Srážky: přeháňky, Paška Pole

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas