Život je pes
Živé vysílání

Milena Steinmasslová (Vilma Martínková)

Milena Steinmasslová
Milena Steinmasslová  

Milena Steinmasslová - během studia hostovala v Národním divadle, v Realistickém divadle a Činoherním klubu a po ukončení studií byla členkou divadla Na zábradlí, Pod Palmovkou atd. 

Milena Steinmasslová působí nejen v divadle ale také v televizi. V roce 1981 si zahrála maminku Vendulky (Žaneta Fuchsová) v rodinném filmu KAŇKA DO POHÁDKY. Z dalších filmů a TV inscenací, ve kterých si Milena Steinmasslová zahrála můžeme jmenovat např. PĚTKA S HVĚZDIČKOU (1985), O RADKOVI A MILENĚ (1990), HŘÍCHY PRO PÁTERA KNOXE (1992), RANČ U ZELENÉ SEDMY (1996) atd.
Manželem Mileny Steinmasslové je kameraman Roman Pavlíček, s nimž má syny Tomáše (nar. 1983) a Jana (nar. 1989)


VILMA Martínková
Bývalá žena doktora Martínka, avšak stále jeho kamarádka. Vystudovaná loutkářka a výtvarnice. Svému původnímu povolání se nevěnovala, pracovala jako aranžérka, ale v posledních letech se vynořili zájemci o její loutky. Manželství bylo opotřebované, Vilma se sblížila se zajímavým mužem, rozhlasovým reportérem Karlem Majerem.


 
Oznámkujte (jako ve škole) kvalitu!     1   2   3   4   5       Průměr: 2.74
Linkuj.cz  Linkuj.cz  |  Facebook  Facebook  |  Google  Google  |  Jagg.cz  Jagg.cz  |  Digg  Digg

Jak to vidí

Nacházíte se

v tematickém okruhu: Témata
na webu: Život je pes
v rubrice: O účinkujících

DÁLE V RUBRICE


Archiv

RSS  |  MAPA SERVERU  |  KARIÉRA  |  KONTAKTY  |  ENGLISH  (c) 2000 - 2012 Český rozhlas