Zprávy → Amerika4. října  2016 v 16:15  

Kim Kardashianovou přepadli v Paříži. Kanye West kvůli tomu ukončil koncert

Kim Kardashian - Foto:  Reuters

Kim KardashianFoto:  Reuters

Americkou celebritu Kim Kardashianovou údajně přepadli dva muži v Paříži. Neznámí útočníci ji podle policie napadli v její luxusní rezidenci a ohrožovali ji střelnou zbraní. Manžel Kardashianové, rapper Kanye West kvůli tomu předčasně ukončil vystoupení v New Yorku, aby se ujistil, že je jeho rodina v bezpečí.

Mluvčí Kim Kardashianové televizi potvrdila, že celebritu přepadli dva muži v hotelovém pokoji oblečení v policejních uniformách a ohrožovali ji údajně střelnou zbraní. Kardashianová podle její mluvčí z incidentu vyvázla bez zranění, jen otřesená. Do Paříže přijela se svou matkou a sestrami na každoroční týden módy. 

Kanye West zrovna koncertoval v New Yorku, když se o přepadení své ženy dozvěděl. Řekl publiku, že se omlouvá, ale že jde o případ rodinné pohotovosti, a koncert ukončil o dvacet minut dřív. Kanyer West získal v minulosti za svou tvorbu řadu ocenění. 

Kim Kardashian se proslavila účinkováním v reality show a později svými aktivitami na sociálních sítích. Proslula mimo jiné tím, že si detailně fotí jisté části těla. 

Autor:  Pavlína Nečásková

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace