Zprávy → Film24. listopadu  2016 v 08:43  

Nového Anděla Páně viděli první diváci. Natočit dvojku chtělo hodně odvahy, přiznal režisér

Z natáčení pohádky Anděl Páně 2 - Foto:  Česká televize, Jiří Strach

Z natáčení pohádky Anděl Páně 2Foto:  Česká televize, Jiří Strach

Do českých kin přichází filmová pohádka Anděl Páně 2. Mezi prvními ji v předpremiéře viděli diváci v Českém Krumlově, a to ne náhodou. Právě tam se v kulisách historického města pohádka letos v únoru točila.

Druhý díl pohádky Anděl Páně je pro obyvatele Českého Krumlova ideální příležitostí k návštěvě kina. Důvod? Ve snímku se objevují známá krumlovská místa jako parkán, jelení zahrada nebo lokalita na ostrově. 

„Jsme Krumlováci, takže jsme se byli podívat i na natáčení a chceme vidět, jak to celé dopadlo,“ líčila těsně před premiérou jedna z místních obyvatelek. 

 

V Českém Krumlově mohli zájemci vidět filmovou pohádku Anděl Páně 2 v předpremiéře. Do kin přijde 1. prosince

Vložit na svůj web

„Mám strašně ráda první díl a hrozně se těším na dvojku. Četla jsem skvělé recenze a o to víc se těším a jsem nervózní za ně,“ neskrývala obavy další z divaček. 

Režisér Jiří Strach na autogramiádě v Českém Krumlově rozdal přes stovku podpisů dětem i dospělým. „Myslím si, že Anděl Páně 2 je pohádka pro děti i dospělé. Podobně jako v jedničce jsme se snažili udělat to tak, aby si obě publika našla to svoje, a to se nám myslím docela povedlo,“ řekl. 

Podle něj stálo hodně odvahy natočit po úspěšném prvním filmu natočit pokračování. „Mnohokrát jsme mohli prohrát sami se sebou,“ je přesvědčen. Do kin se snímek dostane 1. prosince. 

Autor:  Vendula Kostohryzová

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace