Fotbalisté Teplic přišli v závěru o výhru v Mladé Boleslavi

Šest gólů nabídl duel devátého kola fotbalové Gambrinus ligy mezi Mladou Boleslaví a Teplicemi. Hosté vedli v Boleslavi po třiceti minutách 2:0, ale domácí dokázali do konce poločasu vyrovnat. Teplice se ve druhé půli opět dostaly do vedení, ale Rolko v 89. minutě vyrovnal na 3:3. V dalších zápasech remizovalo Ústí nad Labem s Českými Budějovicemi 1:1 a Brno porazilo Bohemians 1905 1:0. Deváté kolo se dohraje v pondělí slavným derby pražských "S" v Edenu.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Gambrinus liga

FK Mladá Boleslav - FK Teplice 3:3 (2:2)

Teplice dostal do dvoubrankového vedení Mareš, který se prosadil ve 23. a 29. minutě. Hosté ale vedení neudrželi a Kulič s Chramostou ještě do přestávky vyrovnali. Teplický Vondrášek ale dostal svůj tým opět do vedení v 74. minutě. Radost z vítězství jim zkazil v 89. minutě Rolko. Mladá Boleslav se bodově dotáhla na třetí Spartu, Teplice jsou šesté.

00:00 / 00:00

9. kolo fotbalové Gambrinus ligy očima reportérů Radiožurnálu

Branky: 33. Kulič, 43. Chramosta, 89. Rolko - 23. a 29. Mareš, 74. Vondrášek. Rozhodčí: Kovařík - Večeřa, Štěrba. ŽK: Kalina - Verbíř, Ljevakovič, Mahmutovič. Diváci: 4080

Mladá Boleslav: Miller - Kalina, Rolko, Dimitrovski, Fabián - Mendy, Procházka, Opiela, Táborský (70. Sedláček) - Chramosta, Kulič (77. Řezníček). Trenér: Stanner

Teplice: Grigar - Vidlička, Smejkal, Hošek, Rosa - Kalivoda (67. Verbíř), Ljevakovič, Matula - Vondrášek (79. Došek), Mahmutovič, Mareš (85. Zoubele). Trenér: Plíšek

FK Ústí nad Labem - SK Dynamo České Budějovice 1:1 (0:0)

Fotbalisté Českých Budějovic odjeli podruhé z Teplic s jedním bodem za remízu 1:1. Po utkání s Teplicemi tam stejný výsledek uhráli i v 9. kole s Ústím nad Labem. Ligového nováčka dostal do vedení v 57. minutě Valenta, za Dynamo vyrovnal Mezlík. Na výsledku nic nezměnily ani červené karty pro domácího Vrtělku a hostujícího Stráského, který byl přitom na hřišti pouze dvacet minut.

Branky: 57. Valenta - 72. Mezlík. Rozhodčí: Adam - Teuber, Koval. ŽK: Martykán, Benčík - Hudson, Ondrášek. ČK: 76. Vrtělka - 85. Stráský. Diváci: 2011

Ústí nad Labem: Novák - Polák, Džuban, Valenta, Janů - Doležal, Martykán (66. Benčík), Vrtělka, Volek (86. Veverka) - Jindráček, Kraut (80. Zachariáš). Trenér: Habanec

České Budějovice: Kučera - Laštovka, Horejš, Lengyel, Žižka (41. Riegel) - Hudson, Černák, Otepka, Šíma (59. Ondrášek) - Mezlík, Pecka (84. Stráský). Trenér: Šilhavý

FC Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:0 (0:0)

Zápas nabídl dva rozdílné poločasy. Zatímco v prvním byli aktivnější Bohemians, ve druhém byla lepší Zbrojovka. O její výhře rozhodl devět minut před koncem zápasu Richard Dostálek. Brno se tak odpoutalo z posledního místa tabulky, kam naopak znovu spadla Ostrava.

Branka: 81. Dostálek. Rozhodčí: Paták - Lhoták, Handlíř. ŽK: Husár - Držík, Moravec, Lukáš . Diváci: 2714

Brno: Lejsal - Dřížďal, Hudec, Trousil, Husár - Michálek, Dostálek, Rýdel, Střeštík (85. Hamouz) - Rabušic (71. Hodek), T. Došek (76. Kalabiška). Trenér: Večeřa

Bohemians: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, D. Nešpor - Bartek (65. Trubila), Kaufman, Držík, Štohanzl (86. Bálek) - Moravec, Škoda (74. Cissé). Trenér: Hoftych

Alena Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít