Měli jsme vyhrát výrazněji, nejásají Liberečtí po vítězství 2:1 na úvod předkola Evropské ligy

Fotbalisté Liberce domácí zápas 3. předkola Evropské ligy vyhráli nad izraelským Hapoelem Kirjat Šmona 2:1. Po utkání ale měli smíšené pocity. Do odvety totiž mohli vybojovat lepší výsledek.

Ondřej Švejdík (vpravo) vítězí v souboji s Idem Axebradem z Kirjatu

Ondřej Švejdík (vpravo) vítězí v souboji s Idem Axebradem z Kirjatu | Zdroj: ČTK

Dlouho to pro Liberec vypadalo ideálně, Hapoel nepouštěl do šancí a na konci poločasu dal zásluhou Delarge gól. Jenže po přestávce už do defenzivy nehrál chvílemi ideálně.

„Ze začátku přijeli zápas asi prozdržovat a proležet. Po půli pak chtěli hrát a my cítili, že jsme v utkání lepším týmem a chtěli jsme hrát aktivněji, nenechávat postup na odvetu,“ vysvětluje si chyby v obranné činnosti Slovanu trenér Jindřich Trpišovský.

00:00 / 00:00

Trenér Slovanu Jindřich Trpišovský si inkasování v závěru vysvětluje snahou libereckých hráčů přidat další gól

Slova kouče potvrzuje i David Pavelka. Podle libereckého kapitána tým ve druhé půli rozhodně nezvolnil.

„Naopak si myslím, že jsme chtěli jít za gólem. Hra pak byla trochu otevřenější, z čehož pramenily brejky,“ doplňuje.

Pro Liberec to i přesto vypadalo po Shalově gólu na 2:0 dobře, jenže branku po další nedůslednosti přeci jen dostal.

„Inkasovali jsme v 89. minutě po chybě ve středu hřiště, kdy jsme propadli v hlavičkovém souboji. To nám pocity trochu kalí, protože si myslím, že jsme měli vyhrát výrazněji než 2:1,“ mrzí Jindřicha Trpišovského.

Mirko Vasić, Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít